Doktor Bilgileri

Dr. Sibel Dinlen Ören
Sibel Dinlen Ören (Adana Acil Tıp Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Sibel Dinlen Ören (Adana Acil Tıp Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Sibel Dinlen Ören hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Sibel Dinlen Ören iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Sibel Dinlen Ören ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Sibel Dinlen Ören ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Sibel Dinlen Ören ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Sibel Dinlen Ören ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Sibel Dinlen Ören ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.





TAGLAR: Dr.Sibel,  Dinlen,  Ören,   AdanaSibel Dinlen Ören Muayene ÜcretiSibel Dinlen Ören Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSibel Dinlen Ören Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSibel Dinlen Ören ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSibel Dinlen Ören Hakkında BilgiYorumlarSibel Dinlen Ören KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSibel Dinlen Ören HakkındaSibel Dinlen Ören Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSibel Dinlen Ören ÖzgeçmişiSibel Dinlen Ören RandevuSibel Dinlen Ören MuayenehaneSibel Dinlen Ören Muayene ÜcretiSibel Dinlen Ören ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSibel Dinlen Ören BulGetirSibel Dinlen Ören NeredeCep NoSibel Dinlen Ören UzmanıSibel Dinlen Ören Özel MuayeneSibel Dinlen Ören NumarasıSibel Dinlen Ören Nerede ÇalışıyorSibel Dinlen Ören GörevliUzmanlıkAileSibel Dinlen Ören ŞikayetSibel Dinlen Ören ÖneriSibel Dinlen Ören EleştiriHastalıklarıYorumlarSibel Dinlen Ören KimdirSekreterHemşireSibel Dinlen Ören Yeni BilgileriSibel Dinlen Ören Hakkında BilgiCerrahHekimSibel Dinlen Ören AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSibel Dinlen Ören TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSibel Dinlen Ören Doğum TarihiİrtibatSibel Dinlen Ören Tedavi OlanlarSağlıkSibel Dinlen Ören ÖzgeçmişSibel Dinlen Ören BiyografiCerrahisiSibel Dinlen Ören DoktordurSibel Dinlen Ören Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSibel Dinlen Ören TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSibel Dinlen Ören Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıpUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 27,092 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.



Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır