Doktor Bilgileri

Dr. Derya Uğur Tütüncüoğlu
DERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor DERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. DERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. DERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor DERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor DERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor DERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor DERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor DERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.DERYA,  UĞUR,  TÜTÜNCÜOĞLU,   AdanaDERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU Muayene ÜcretiDERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU Hakkında BilgiYorumlarDERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU HakkındaDERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU ÖzgeçmişiDERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU RandevuDERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU MuayenehaneDERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU Muayene ÜcretiDERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU BulGetirDERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU NeredeCep NoDERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU UzmanıDERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU Özel MuayeneDERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU NumarasıDERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU Nerede ÇalışıyorDERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU GörevliUzmanlıkAileDERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU ŞikayetDERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU ÖneriDERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarDERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU KimdirSekreterHemşireDERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU Yeni BilgileriDERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimDERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU Doğum TarihiİrtibatDERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkDERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU ÖzgeçmişDERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU BiyografiCerrahisiDERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU DoktordurDERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDERYA UĞUR TÜTÜNCÜOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 27,215 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır