Doktor Bilgileri

Dr. Derya Kiziloluk
DERYA KIZILOLUK (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor DERYA KIZILOLUK (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. DERYA KIZILOLUK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. DERYA KIZILOLUK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor DERYA KIZILOLUK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor DERYA KIZILOLUK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor DERYA KIZILOLUK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor DERYA KIZILOLUK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor DERYA KIZILOLUK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.DERYA,  KIZILOLUK,   AdanaDERYA KIZILOLUK Muayene ÜcretiDERYA KIZILOLUK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDERYA KIZILOLUK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDERYA KIZILOLUK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDERYA KIZILOLUK Hakkında BilgiYorumlarDERYA KIZILOLUK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDERYA KIZILOLUK HakkındaDERYA KIZILOLUK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDERYA KIZILOLUK ÖzgeçmişiDERYA KIZILOLUK RandevuDERYA KIZILOLUK MuayenehaneDERYA KIZILOLUK Muayene ÜcretiDERYA KIZILOLUK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDERYA KIZILOLUK BulGetirDERYA KIZILOLUK NeredeCep NoDERYA KIZILOLUK UzmanıDERYA KIZILOLUK Özel MuayeneDERYA KIZILOLUK NumarasıDERYA KIZILOLUK Nerede ÇalışıyorDERYA KIZILOLUK GörevliUzmanlıkAileDERYA KIZILOLUK ŞikayetDERYA KIZILOLUK ÖneriDERYA KIZILOLUK EleştiriHastalıklarıYorumlarDERYA KIZILOLUK KimdirSekreterHemşireDERYA KIZILOLUK Yeni BilgileriDERYA KIZILOLUK Hakkında BilgiCerrahHekimDERYA KIZILOLUK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDERYA KIZILOLUK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDERYA KIZILOLUK Doğum TarihiİrtibatDERYA KIZILOLUK Tedavi OlanlarSağlıkDERYA KIZILOLUK ÖzgeçmişDERYA KIZILOLUK BiyografiCerrahisiDERYA KIZILOLUK DoktordurDERYA KIZILOLUK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDERYA KIZILOLUK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDERYA KIZILOLUK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 25,070 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır