Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Can Tuygun
CAN TUYGUN (Ankara Üroloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor CAN TUYGUN (Ankara Üroloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. CAN TUYGUN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. CAN TUYGUN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor CAN TUYGUN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor CAN TUYGUN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor CAN TUYGUN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor CAN TUYGUN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor CAN TUYGUN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.CAN,  TUYGUN,   AnkaraCAN TUYGUN Muayene ÜcretiCAN TUYGUN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCAN TUYGUN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCAN TUYGUN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCAN TUYGUN Hakkında BilgiYorumlarCAN TUYGUN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCAN TUYGUN HakkındaCAN TUYGUN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCAN TUYGUN ÖzgeçmişiCAN TUYGUN RandevuCAN TUYGUN MuayenehaneCAN TUYGUN Muayene ÜcretiCAN TUYGUN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCAN TUYGUN BulGetirCAN TUYGUN NeredeCep NoCAN TUYGUN UzmanıCAN TUYGUN Özel MuayeneCAN TUYGUN NumarasıCAN TUYGUN Nerede ÇalışıyorCAN TUYGUN GörevliUzmanlıkAileCAN TUYGUN ŞikayetCAN TUYGUN ÖneriCAN TUYGUN EleştiriHastalıklarıYorumlarCAN TUYGUN KimdirSekreterHemşireCAN TUYGUN Yeni BilgileriCAN TUYGUN Hakkında BilgiCerrahHekimCAN TUYGUN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCAN TUYGUN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCAN TUYGUN Doğum TarihiİrtibatCAN TUYGUN Tedavi OlanlarSağlıkCAN TUYGUN ÖzgeçmişCAN TUYGUN BiyografiCerrahisiCAN TUYGUN DoktordurCAN TUYGUN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCAN TUYGUN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCAN TUYGUN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÜroloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Ankara / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 37,202 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır