Doktor Bilgileri

Dr. Derya Demir Alasulu
DERYA DEMİR ALASULU (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor DERYA DEMİR ALASULU (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. DERYA DEMİR ALASULU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. DERYA DEMİR ALASULU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor DERYA DEMİR ALASULU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor DERYA DEMİR ALASULU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor DERYA DEMİR ALASULU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor DERYA DEMİR ALASULU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor DERYA DEMİR ALASULU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.DERYA,  DEMİR,  ALASULU,   AdanaDERYA DEMİR ALASULU Muayene ÜcretiDERYA DEMİR ALASULU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDERYA DEMİR ALASULU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDERYA DEMİR ALASULU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDERYA DEMİR ALASULU Hakkında BilgiYorumlarDERYA DEMİR ALASULU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDERYA DEMİR ALASULU HakkındaDERYA DEMİR ALASULU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDERYA DEMİR ALASULU ÖzgeçmişiDERYA DEMİR ALASULU RandevuDERYA DEMİR ALASULU MuayenehaneDERYA DEMİR ALASULU Muayene ÜcretiDERYA DEMİR ALASULU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDERYA DEMİR ALASULU BulGetirDERYA DEMİR ALASULU NeredeCep NoDERYA DEMİR ALASULU UzmanıDERYA DEMİR ALASULU Özel MuayeneDERYA DEMİR ALASULU NumarasıDERYA DEMİR ALASULU Nerede ÇalışıyorDERYA DEMİR ALASULU GörevliUzmanlıkAileDERYA DEMİR ALASULU ŞikayetDERYA DEMİR ALASULU ÖneriDERYA DEMİR ALASULU EleştiriHastalıklarıYorumlarDERYA DEMİR ALASULU KimdirSekreterHemşireDERYA DEMİR ALASULU Yeni BilgileriDERYA DEMİR ALASULU Hakkında BilgiCerrahHekimDERYA DEMİR ALASULU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDERYA DEMİR ALASULU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDERYA DEMİR ALASULU Doğum TarihiİrtibatDERYA DEMİR ALASULU Tedavi OlanlarSağlıkDERYA DEMİR ALASULU ÖzgeçmişDERYA DEMİR ALASULU BiyografiCerrahisiDERYA DEMİR ALASULU DoktordurDERYA DEMİR ALASULU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDERYA DEMİR ALASULU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDERYA DEMİR ALASULU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 37,267 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır