Doktor Bilgileri

Dr. Derya Adnan Atilgan
DERYA ADNAN ATILGAN (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor DERYA ADNAN ATILGAN (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. DERYA ADNAN ATILGAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. DERYA ADNAN ATILGAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor DERYA ADNAN ATILGAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor DERYA ADNAN ATILGAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor DERYA ADNAN ATILGAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor DERYA ADNAN ATILGAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor DERYA ADNAN ATILGAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.DERYA,  ADNAN,  ATILGAN,   AdanaDERYA ADNAN ATILGAN Muayene ÜcretiDERYA ADNAN ATILGAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDERYA ADNAN ATILGAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDERYA ADNAN ATILGAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDERYA ADNAN ATILGAN Hakkında BilgiYorumlarDERYA ADNAN ATILGAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDERYA ADNAN ATILGAN HakkındaDERYA ADNAN ATILGAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDERYA ADNAN ATILGAN ÖzgeçmişiDERYA ADNAN ATILGAN RandevuDERYA ADNAN ATILGAN MuayenehaneDERYA ADNAN ATILGAN Muayene ÜcretiDERYA ADNAN ATILGAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDERYA ADNAN ATILGAN BulGetirDERYA ADNAN ATILGAN NeredeCep NoDERYA ADNAN ATILGAN UzmanıDERYA ADNAN ATILGAN Özel MuayeneDERYA ADNAN ATILGAN NumarasıDERYA ADNAN ATILGAN Nerede ÇalışıyorDERYA ADNAN ATILGAN GörevliUzmanlıkAileDERYA ADNAN ATILGAN ŞikayetDERYA ADNAN ATILGAN ÖneriDERYA ADNAN ATILGAN EleştiriHastalıklarıYorumlarDERYA ADNAN ATILGAN KimdirSekreterHemşireDERYA ADNAN ATILGAN Yeni BilgileriDERYA ADNAN ATILGAN Hakkında BilgiCerrahHekimDERYA ADNAN ATILGAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDERYA ADNAN ATILGAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDERYA ADNAN ATILGAN Doğum TarihiİrtibatDERYA ADNAN ATILGAN Tedavi OlanlarSağlıkDERYA ADNAN ATILGAN ÖzgeçmişDERYA ADNAN ATILGAN BiyografiCerrahisiDERYA ADNAN ATILGAN DoktordurDERYA ADNAN ATILGAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDERYA ADNAN ATILGAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDERYA ADNAN ATILGAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 35,990 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır