Doktor Bilgileri

Dr. Serhat Nizamoğlu
Serhat Nizamoğlu (Adana Acil Tıp Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Serhat Nizamoğlu (Adana Acil Tıp Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Serhat Nizamoğlu hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Serhat Nizamoğlu iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Serhat Nizamoğlu ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Serhat Nizamoğlu ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Serhat Nizamoğlu ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Serhat Nizamoğlu ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Serhat Nizamoğlu ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Serhat,  Nizamoğlu,   AdanaSerhat Nizamoğlu Muayene ÜcretiSerhat Nizamoğlu Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSerhat Nizamoğlu Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSerhat Nizamoğlu ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSerhat Nizamoğlu Hakkında BilgiYorumlarSerhat Nizamoğlu KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSerhat Nizamoğlu HakkındaSerhat Nizamoğlu Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSerhat Nizamoğlu ÖzgeçmişiSerhat Nizamoğlu RandevuSerhat Nizamoğlu MuayenehaneSerhat Nizamoğlu Muayene ÜcretiSerhat Nizamoğlu ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSerhat Nizamoğlu BulGetirSerhat Nizamoğlu NeredeCep NoSerhat Nizamoğlu UzmanıSerhat Nizamoğlu Özel MuayeneSerhat Nizamoğlu NumarasıSerhat Nizamoğlu Nerede ÇalışıyorSerhat Nizamoğlu GörevliUzmanlıkAileSerhat Nizamoğlu ŞikayetSerhat Nizamoğlu ÖneriSerhat Nizamoğlu EleştiriHastalıklarıYorumlarSerhat Nizamoğlu KimdirSekreterHemşireSerhat Nizamoğlu Yeni BilgileriSerhat Nizamoğlu Hakkında BilgiCerrahHekimSerhat Nizamoğlu AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSerhat Nizamoğlu TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSerhat Nizamoğlu Doğum TarihiİrtibatSerhat Nizamoğlu Tedavi OlanlarSağlıkSerhat Nizamoğlu ÖzgeçmişSerhat Nizamoğlu BiyografiCerrahisiSerhat Nizamoğlu DoktordurSerhat Nizamoğlu Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSerhat Nizamoğlu TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSerhat Nizamoğlu Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıpUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 38,251 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır