Doktor Bilgileri

Dr. Cihan Fatih Eroğlu
CİHAN FATİH EROĞLU (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor CİHAN FATİH EROĞLU (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. CİHAN FATİH EROĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. CİHAN FATİH EROĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor CİHAN FATİH EROĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor CİHAN FATİH EROĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor CİHAN FATİH EROĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor CİHAN FATİH EROĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor CİHAN FATİH EROĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.CİHAN,  FATİH,  EROĞLU,   AdanaCİHAN FATİH EROĞLU Muayene ÜcretiCİHAN FATİH EROĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCİHAN FATİH EROĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCİHAN FATİH EROĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCİHAN FATİH EROĞLU Hakkında BilgiYorumlarCİHAN FATİH EROĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCİHAN FATİH EROĞLU HakkındaCİHAN FATİH EROĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCİHAN FATİH EROĞLU ÖzgeçmişiCİHAN FATİH EROĞLU RandevuCİHAN FATİH EROĞLU MuayenehaneCİHAN FATİH EROĞLU Muayene ÜcretiCİHAN FATİH EROĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCİHAN FATİH EROĞLU BulGetirCİHAN FATİH EROĞLU NeredeCep NoCİHAN FATİH EROĞLU UzmanıCİHAN FATİH EROĞLU Özel MuayeneCİHAN FATİH EROĞLU NumarasıCİHAN FATİH EROĞLU Nerede ÇalışıyorCİHAN FATİH EROĞLU GörevliUzmanlıkAileCİHAN FATİH EROĞLU ŞikayetCİHAN FATİH EROĞLU ÖneriCİHAN FATİH EROĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarCİHAN FATİH EROĞLU KimdirSekreterHemşireCİHAN FATİH EROĞLU Yeni BilgileriCİHAN FATİH EROĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimCİHAN FATİH EROĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCİHAN FATİH EROĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCİHAN FATİH EROĞLU Doğum TarihiİrtibatCİHAN FATİH EROĞLU Tedavi OlanlarSağlıkCİHAN FATİH EROĞLU ÖzgeçmişCİHAN FATİH EROĞLU BiyografiCerrahisiCİHAN FATİH EROĞLU DoktordurCİHAN FATİH EROĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCİHAN FATİH EROĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCİHAN FATİH EROĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 22,295 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır