Doktor Bilgileri

Dr. Cemal Eröz
CEMAL ERÖZ (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor CEMAL ERÖZ (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. CEMAL ERÖZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. CEMAL ERÖZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor CEMAL ERÖZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor CEMAL ERÖZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor CEMAL ERÖZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor CEMAL ERÖZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor CEMAL ERÖZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.CEMAL,  ERÖZ,   AdanaCEMAL ERÖZ Muayene ÜcretiCEMAL ERÖZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCEMAL ERÖZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCEMAL ERÖZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCEMAL ERÖZ Hakkında BilgiYorumlarCEMAL ERÖZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCEMAL ERÖZ HakkındaCEMAL ERÖZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCEMAL ERÖZ ÖzgeçmişiCEMAL ERÖZ RandevuCEMAL ERÖZ MuayenehaneCEMAL ERÖZ Muayene ÜcretiCEMAL ERÖZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCEMAL ERÖZ BulGetirCEMAL ERÖZ NeredeCep NoCEMAL ERÖZ UzmanıCEMAL ERÖZ Özel MuayeneCEMAL ERÖZ NumarasıCEMAL ERÖZ Nerede ÇalışıyorCEMAL ERÖZ GörevliUzmanlıkAileCEMAL ERÖZ ŞikayetCEMAL ERÖZ ÖneriCEMAL ERÖZ EleştiriHastalıklarıYorumlarCEMAL ERÖZ KimdirSekreterHemşireCEMAL ERÖZ Yeni BilgileriCEMAL ERÖZ Hakkında BilgiCerrahHekimCEMAL ERÖZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCEMAL ERÖZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCEMAL ERÖZ Doğum TarihiİrtibatCEMAL ERÖZ Tedavi OlanlarSağlıkCEMAL ERÖZ ÖzgeçmişCEMAL ERÖZ BiyografiCerrahisiCEMAL ERÖZ DoktordurCEMAL ERÖZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCEMAL ERÖZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCEMAL ERÖZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 27,667 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır