Doktor Bilgileri

Dr. Celalettin Şahin
CELALETTİN ŞAHİN (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor CELALETTİN ŞAHİN (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. CELALETTİN ŞAHİN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. CELALETTİN ŞAHİN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor CELALETTİN ŞAHİN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor CELALETTİN ŞAHİN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor CELALETTİN ŞAHİN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor CELALETTİN ŞAHİN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor CELALETTİN ŞAHİN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.CELALETTİN,  ŞAHİN,   AdanaCELALETTİN ŞAHİN Muayene ÜcretiCELALETTİN ŞAHİN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCELALETTİN ŞAHİN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCELALETTİN ŞAHİN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCELALETTİN ŞAHİN Hakkında BilgiYorumlarCELALETTİN ŞAHİN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCELALETTİN ŞAHİN HakkındaCELALETTİN ŞAHİN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCELALETTİN ŞAHİN ÖzgeçmişiCELALETTİN ŞAHİN RandevuCELALETTİN ŞAHİN MuayenehaneCELALETTİN ŞAHİN Muayene ÜcretiCELALETTİN ŞAHİN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCELALETTİN ŞAHİN BulGetirCELALETTİN ŞAHİN NeredeCep NoCELALETTİN ŞAHİN UzmanıCELALETTİN ŞAHİN Özel MuayeneCELALETTİN ŞAHİN NumarasıCELALETTİN ŞAHİN Nerede ÇalışıyorCELALETTİN ŞAHİN GörevliUzmanlıkAileCELALETTİN ŞAHİN ŞikayetCELALETTİN ŞAHİN ÖneriCELALETTİN ŞAHİN EleştiriHastalıklarıYorumlarCELALETTİN ŞAHİN KimdirSekreterHemşireCELALETTİN ŞAHİN Yeni BilgileriCELALETTİN ŞAHİN Hakkında BilgiCerrahHekimCELALETTİN ŞAHİN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCELALETTİN ŞAHİN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCELALETTİN ŞAHİN Doğum TarihiİrtibatCELALETTİN ŞAHİN Tedavi OlanlarSağlıkCELALETTİN ŞAHİN ÖzgeçmişCELALETTİN ŞAHİN BiyografiCerrahisiCELALETTİN ŞAHİN DoktordurCELALETTİN ŞAHİN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCELALETTİN ŞAHİN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCELALETTİN ŞAHİN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 33,909 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır