Doktor Bilgileri

Dr. Can Cevher Gürler
CAN CEVHER GÜRLER (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor CAN CEVHER GÜRLER (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. CAN CEVHER GÜRLER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. CAN CEVHER GÜRLER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor CAN CEVHER GÜRLER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor CAN CEVHER GÜRLER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor CAN CEVHER GÜRLER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor CAN CEVHER GÜRLER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor CAN CEVHER GÜRLER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.CAN,  CEVHER,  GÜRLER,   AdanaCAN CEVHER GÜRLER Muayene ÜcretiCAN CEVHER GÜRLER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCAN CEVHER GÜRLER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCAN CEVHER GÜRLER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCAN CEVHER GÜRLER Hakkında BilgiYorumlarCAN CEVHER GÜRLER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCAN CEVHER GÜRLER HakkındaCAN CEVHER GÜRLER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCAN CEVHER GÜRLER ÖzgeçmişiCAN CEVHER GÜRLER RandevuCAN CEVHER GÜRLER MuayenehaneCAN CEVHER GÜRLER Muayene ÜcretiCAN CEVHER GÜRLER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCAN CEVHER GÜRLER BulGetirCAN CEVHER GÜRLER NeredeCep NoCAN CEVHER GÜRLER UzmanıCAN CEVHER GÜRLER Özel MuayeneCAN CEVHER GÜRLER NumarasıCAN CEVHER GÜRLER Nerede ÇalışıyorCAN CEVHER GÜRLER GörevliUzmanlıkAileCAN CEVHER GÜRLER ŞikayetCAN CEVHER GÜRLER ÖneriCAN CEVHER GÜRLER EleştiriHastalıklarıYorumlarCAN CEVHER GÜRLER KimdirSekreterHemşireCAN CEVHER GÜRLER Yeni BilgileriCAN CEVHER GÜRLER Hakkında BilgiCerrahHekimCAN CEVHER GÜRLER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCAN CEVHER GÜRLER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCAN CEVHER GÜRLER Doğum TarihiİrtibatCAN CEVHER GÜRLER Tedavi OlanlarSağlıkCAN CEVHER GÜRLER ÖzgeçmişCAN CEVHER GÜRLER BiyografiCerrahisiCAN CEVHER GÜRLER DoktordurCAN CEVHER GÜRLER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCAN CEVHER GÜRLER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCAN CEVHER GÜRLER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 32,644 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır