Doktor Bilgileri

Dr. Bülent Türker
BÜLENT TÜRKER (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BÜLENT TÜRKER (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. BÜLENT TÜRKER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. BÜLENT TÜRKER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BÜLENT TÜRKER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BÜLENT TÜRKER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BÜLENT TÜRKER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BÜLENT TÜRKER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BÜLENT TÜRKER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.BÜLENT,  TÜRKER,   AdanaBÜLENT TÜRKER Muayene ÜcretiBÜLENT TÜRKER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBÜLENT TÜRKER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBÜLENT TÜRKER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBÜLENT TÜRKER Hakkında BilgiYorumlarBÜLENT TÜRKER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBÜLENT TÜRKER HakkındaBÜLENT TÜRKER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBÜLENT TÜRKER ÖzgeçmişiBÜLENT TÜRKER RandevuBÜLENT TÜRKER MuayenehaneBÜLENT TÜRKER Muayene ÜcretiBÜLENT TÜRKER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBÜLENT TÜRKER BulGetirBÜLENT TÜRKER NeredeCep NoBÜLENT TÜRKER UzmanıBÜLENT TÜRKER Özel MuayeneBÜLENT TÜRKER NumarasıBÜLENT TÜRKER Nerede ÇalışıyorBÜLENT TÜRKER GörevliUzmanlıkAileBÜLENT TÜRKER ŞikayetBÜLENT TÜRKER ÖneriBÜLENT TÜRKER EleştiriHastalıklarıYorumlarBÜLENT TÜRKER KimdirSekreterHemşireBÜLENT TÜRKER Yeni BilgileriBÜLENT TÜRKER Hakkında BilgiCerrahHekimBÜLENT TÜRKER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBÜLENT TÜRKER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBÜLENT TÜRKER Doğum TarihiİrtibatBÜLENT TÜRKER Tedavi OlanlarSağlıkBÜLENT TÜRKER ÖzgeçmişBÜLENT TÜRKER BiyografiCerrahisiBÜLENT TÜRKER DoktordurBÜLENT TÜRKER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBÜLENT TÜRKER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBÜLENT TÜRKER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 23,994 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır