Doktor Bilgileri

Dr. Reha Çetin Yurdaer
Reha Çetin Yurdaer (Adana Acil Tıp Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Reha Çetin Yurdaer (Adana Acil Tıp Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Reha Çetin Yurdaer hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Reha Çetin Yurdaer iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Reha Çetin Yurdaer ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Reha Çetin Yurdaer ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Reha Çetin Yurdaer ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Reha Çetin Yurdaer ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Reha Çetin Yurdaer ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Reha,  Çetin,  Yurdaer,   AdanaReha Çetin Yurdaer Muayene ÜcretiReha Çetin Yurdaer Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerReha Çetin Yurdaer Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriReha Çetin Yurdaer ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarReha Çetin Yurdaer Hakkında BilgiYorumlarReha Çetin Yurdaer KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiReha Çetin Yurdaer HakkındaReha Çetin Yurdaer Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıReha Çetin Yurdaer ÖzgeçmişiReha Çetin Yurdaer RandevuReha Çetin Yurdaer MuayenehaneReha Çetin Yurdaer Muayene ÜcretiReha Çetin Yurdaer ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraReha Çetin Yurdaer BulGetirReha Çetin Yurdaer NeredeCep NoReha Çetin Yurdaer UzmanıReha Çetin Yurdaer Özel MuayeneReha Çetin Yurdaer NumarasıReha Çetin Yurdaer Nerede ÇalışıyorReha Çetin Yurdaer GörevliUzmanlıkAileReha Çetin Yurdaer ŞikayetReha Çetin Yurdaer ÖneriReha Çetin Yurdaer EleştiriHastalıklarıYorumlarReha Çetin Yurdaer KimdirSekreterHemşireReha Çetin Yurdaer Yeni BilgileriReha Çetin Yurdaer Hakkında BilgiCerrahHekimReha Çetin Yurdaer AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikReha Çetin Yurdaer TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviReha Çetin Yurdaer Doğum TarihiİrtibatReha Çetin Yurdaer Tedavi OlanlarSağlıkReha Çetin Yurdaer ÖzgeçmişReha Çetin Yurdaer BiyografiCerrahisiReha Çetin Yurdaer DoktordurReha Çetin Yurdaer Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıReha Çetin Yurdaer TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirReha Çetin Yurdaer Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıpUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 39,988 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır