Doktor Bilgileri

Dr. Bülent Akbaş
BÜLENT AKBAŞ (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BÜLENT AKBAŞ (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. BÜLENT AKBAŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. BÜLENT AKBAŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BÜLENT AKBAŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BÜLENT AKBAŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BÜLENT AKBAŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BÜLENT AKBAŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BÜLENT AKBAŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.BÜLENT,  AKBAŞ,   AdanaBÜLENT AKBAŞ Muayene ÜcretiBÜLENT AKBAŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBÜLENT AKBAŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBÜLENT AKBAŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBÜLENT AKBAŞ Hakkında BilgiYorumlarBÜLENT AKBAŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBÜLENT AKBAŞ HakkındaBÜLENT AKBAŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBÜLENT AKBAŞ ÖzgeçmişiBÜLENT AKBAŞ RandevuBÜLENT AKBAŞ MuayenehaneBÜLENT AKBAŞ Muayene ÜcretiBÜLENT AKBAŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBÜLENT AKBAŞ BulGetirBÜLENT AKBAŞ NeredeCep NoBÜLENT AKBAŞ UzmanıBÜLENT AKBAŞ Özel MuayeneBÜLENT AKBAŞ NumarasıBÜLENT AKBAŞ Nerede ÇalışıyorBÜLENT AKBAŞ GörevliUzmanlıkAileBÜLENT AKBAŞ ŞikayetBÜLENT AKBAŞ ÖneriBÜLENT AKBAŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarBÜLENT AKBAŞ KimdirSekreterHemşireBÜLENT AKBAŞ Yeni BilgileriBÜLENT AKBAŞ Hakkında BilgiCerrahHekimBÜLENT AKBAŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBÜLENT AKBAŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBÜLENT AKBAŞ Doğum TarihiİrtibatBÜLENT AKBAŞ Tedavi OlanlarSağlıkBÜLENT AKBAŞ ÖzgeçmişBÜLENT AKBAŞ BiyografiCerrahisiBÜLENT AKBAŞ DoktordurBÜLENT AKBAŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBÜLENT AKBAŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBÜLENT AKBAŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 34,958 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır