Doktor Bilgileri

Dr. Bulut Karakuzu
BULUT KARAKUZU (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BULUT KARAKUZU (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. BULUT KARAKUZU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. BULUT KARAKUZU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BULUT KARAKUZU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BULUT KARAKUZU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BULUT KARAKUZU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BULUT KARAKUZU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BULUT KARAKUZU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.BULUT,  KARAKUZU,   AdanaBULUT KARAKUZU Muayene ÜcretiBULUT KARAKUZU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBULUT KARAKUZU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBULUT KARAKUZU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBULUT KARAKUZU Hakkında BilgiYorumlarBULUT KARAKUZU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBULUT KARAKUZU HakkındaBULUT KARAKUZU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBULUT KARAKUZU ÖzgeçmişiBULUT KARAKUZU RandevuBULUT KARAKUZU MuayenehaneBULUT KARAKUZU Muayene ÜcretiBULUT KARAKUZU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBULUT KARAKUZU BulGetirBULUT KARAKUZU NeredeCep NoBULUT KARAKUZU UzmanıBULUT KARAKUZU Özel MuayeneBULUT KARAKUZU NumarasıBULUT KARAKUZU Nerede ÇalışıyorBULUT KARAKUZU GörevliUzmanlıkAileBULUT KARAKUZU ŞikayetBULUT KARAKUZU ÖneriBULUT KARAKUZU EleştiriHastalıklarıYorumlarBULUT KARAKUZU KimdirSekreterHemşireBULUT KARAKUZU Yeni BilgileriBULUT KARAKUZU Hakkında BilgiCerrahHekimBULUT KARAKUZU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBULUT KARAKUZU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBULUT KARAKUZU Doğum TarihiİrtibatBULUT KARAKUZU Tedavi OlanlarSağlıkBULUT KARAKUZU ÖzgeçmişBULUT KARAKUZU BiyografiCerrahisiBULUT KARAKUZU DoktordurBULUT KARAKUZU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBULUT KARAKUZU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBULUT KARAKUZU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 38,096 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır