Doktor Bilgileri

Dr. Bilgehan Bedir Özcan
BİLGEHAN BEDİR ÖZCAN (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BİLGEHAN BEDİR ÖZCAN (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. BİLGEHAN BEDİR ÖZCAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. BİLGEHAN BEDİR ÖZCAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BİLGEHAN BEDİR ÖZCAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BİLGEHAN BEDİR ÖZCAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BİLGEHAN BEDİR ÖZCAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BİLGEHAN BEDİR ÖZCAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BİLGEHAN BEDİR ÖZCAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.BİLGEHAN,  BEDİR,  ÖZCAN,   AdanaBİLGEHAN BEDİR ÖZCAN Muayene ÜcretiBİLGEHAN BEDİR ÖZCAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBİLGEHAN BEDİR ÖZCAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBİLGEHAN BEDİR ÖZCAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBİLGEHAN BEDİR ÖZCAN Hakkında BilgiYorumlarBİLGEHAN BEDİR ÖZCAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBİLGEHAN BEDİR ÖZCAN HakkındaBİLGEHAN BEDİR ÖZCAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBİLGEHAN BEDİR ÖZCAN ÖzgeçmişiBİLGEHAN BEDİR ÖZCAN RandevuBİLGEHAN BEDİR ÖZCAN MuayenehaneBİLGEHAN BEDİR ÖZCAN Muayene ÜcretiBİLGEHAN BEDİR ÖZCAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBİLGEHAN BEDİR ÖZCAN BulGetirBİLGEHAN BEDİR ÖZCAN NeredeCep NoBİLGEHAN BEDİR ÖZCAN UzmanıBİLGEHAN BEDİR ÖZCAN Özel MuayeneBİLGEHAN BEDİR ÖZCAN NumarasıBİLGEHAN BEDİR ÖZCAN Nerede ÇalışıyorBİLGEHAN BEDİR ÖZCAN GörevliUzmanlıkAileBİLGEHAN BEDİR ÖZCAN ŞikayetBİLGEHAN BEDİR ÖZCAN ÖneriBİLGEHAN BEDİR ÖZCAN EleştiriHastalıklarıYorumlarBİLGEHAN BEDİR ÖZCAN KimdirSekreterHemşireBİLGEHAN BEDİR ÖZCAN Yeni BilgileriBİLGEHAN BEDİR ÖZCAN Hakkında BilgiCerrahHekimBİLGEHAN BEDİR ÖZCAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBİLGEHAN BEDİR ÖZCAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBİLGEHAN BEDİR ÖZCAN Doğum TarihiİrtibatBİLGEHAN BEDİR ÖZCAN Tedavi OlanlarSağlıkBİLGEHAN BEDİR ÖZCAN ÖzgeçmişBİLGEHAN BEDİR ÖZCAN BiyografiCerrahisiBİLGEHAN BEDİR ÖZCAN DoktordurBİLGEHAN BEDİR ÖZCAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBİLGEHAN BEDİR ÖZCAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBİLGEHAN BEDİR ÖZCAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 26,293 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır