Doktor Bilgileri

Dr. Bilal Perk
BİLAL PERK (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BİLAL PERK (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. BİLAL PERK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. BİLAL PERK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BİLAL PERK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BİLAL PERK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BİLAL PERK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BİLAL PERK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BİLAL PERK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.BİLAL,  PERK,   AdanaBİLAL PERK Muayene ÜcretiBİLAL PERK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBİLAL PERK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBİLAL PERK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBİLAL PERK Hakkında BilgiYorumlarBİLAL PERK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBİLAL PERK HakkındaBİLAL PERK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBİLAL PERK ÖzgeçmişiBİLAL PERK RandevuBİLAL PERK MuayenehaneBİLAL PERK Muayene ÜcretiBİLAL PERK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBİLAL PERK BulGetirBİLAL PERK NeredeCep NoBİLAL PERK UzmanıBİLAL PERK Özel MuayeneBİLAL PERK NumarasıBİLAL PERK Nerede ÇalışıyorBİLAL PERK GörevliUzmanlıkAileBİLAL PERK ŞikayetBİLAL PERK ÖneriBİLAL PERK EleştiriHastalıklarıYorumlarBİLAL PERK KimdirSekreterHemşireBİLAL PERK Yeni BilgileriBİLAL PERK Hakkında BilgiCerrahHekimBİLAL PERK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBİLAL PERK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBİLAL PERK Doğum TarihiİrtibatBİLAL PERK Tedavi OlanlarSağlıkBİLAL PERK ÖzgeçmişBİLAL PERK BiyografiCerrahisiBİLAL PERK DoktordurBİLAL PERK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBİLAL PERK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBİLAL PERK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 36,476 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır