Doktor Bilgileri

Dr. Berrin Yeter
BERRİN YETER (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BERRİN YETER (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. BERRİN YETER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. BERRİN YETER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BERRİN YETER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BERRİN YETER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BERRİN YETER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BERRİN YETER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BERRİN YETER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.BERRİN,  YETER,   AdanaBERRİN YETER Muayene ÜcretiBERRİN YETER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBERRİN YETER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBERRİN YETER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBERRİN YETER Hakkında BilgiYorumlarBERRİN YETER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBERRİN YETER HakkındaBERRİN YETER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBERRİN YETER ÖzgeçmişiBERRİN YETER RandevuBERRİN YETER MuayenehaneBERRİN YETER Muayene ÜcretiBERRİN YETER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBERRİN YETER BulGetirBERRİN YETER NeredeCep NoBERRİN YETER UzmanıBERRİN YETER Özel MuayeneBERRİN YETER NumarasıBERRİN YETER Nerede ÇalışıyorBERRİN YETER GörevliUzmanlıkAileBERRİN YETER ŞikayetBERRİN YETER ÖneriBERRİN YETER EleştiriHastalıklarıYorumlarBERRİN YETER KimdirSekreterHemşireBERRİN YETER Yeni BilgileriBERRİN YETER Hakkında BilgiCerrahHekimBERRİN YETER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBERRİN YETER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBERRİN YETER Doğum TarihiİrtibatBERRİN YETER Tedavi OlanlarSağlıkBERRİN YETER ÖzgeçmişBERRİN YETER BiyografiCerrahisiBERRİN YETER DoktordurBERRİN YETER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBERRİN YETER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBERRİN YETER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,527 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır