Doktor Bilgileri

Dr. Berna Acimiş Eskiçakit
BERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. BERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. BERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.BERNA,  ACIMIŞ,  ESKİÇAKIT,   AdanaBERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT Muayene ÜcretiBERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT Hakkında BilgiYorumlarBERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT HakkındaBERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT ÖzgeçmişiBERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT RandevuBERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT MuayenehaneBERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT Muayene ÜcretiBERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT BulGetirBERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT NeredeCep NoBERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT UzmanıBERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT Özel MuayeneBERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT NumarasıBERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT Nerede ÇalışıyorBERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT GörevliUzmanlıkAileBERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT ŞikayetBERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT ÖneriBERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT EleştiriHastalıklarıYorumlarBERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT KimdirSekreterHemşireBERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT Yeni BilgileriBERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT Hakkında BilgiCerrahHekimBERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT Doğum TarihiİrtibatBERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT Tedavi OlanlarSağlıkBERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT ÖzgeçmişBERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT BiyografiCerrahisiBERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT DoktordurBERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBERNA ACIMIŞ ESKİÇAKIT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 35,315 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır