Doktor Bilgileri

Dr. Bedirhan Küpeli
BEDİRHAN KÜPELİ (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BEDİRHAN KÜPELİ (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. BEDİRHAN KÜPELİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. BEDİRHAN KÜPELİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BEDİRHAN KÜPELİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BEDİRHAN KÜPELİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BEDİRHAN KÜPELİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BEDİRHAN KÜPELİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BEDİRHAN KÜPELİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.BEDİRHAN,  KÜPELİ,   AdanaBEDİRHAN KÜPELİ Muayene ÜcretiBEDİRHAN KÜPELİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBEDİRHAN KÜPELİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBEDİRHAN KÜPELİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBEDİRHAN KÜPELİ Hakkında BilgiYorumlarBEDİRHAN KÜPELİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBEDİRHAN KÜPELİ HakkındaBEDİRHAN KÜPELİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBEDİRHAN KÜPELİ ÖzgeçmişiBEDİRHAN KÜPELİ RandevuBEDİRHAN KÜPELİ MuayenehaneBEDİRHAN KÜPELİ Muayene ÜcretiBEDİRHAN KÜPELİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBEDİRHAN KÜPELİ BulGetirBEDİRHAN KÜPELİ NeredeCep NoBEDİRHAN KÜPELİ UzmanıBEDİRHAN KÜPELİ Özel MuayeneBEDİRHAN KÜPELİ NumarasıBEDİRHAN KÜPELİ Nerede ÇalışıyorBEDİRHAN KÜPELİ GörevliUzmanlıkAileBEDİRHAN KÜPELİ ŞikayetBEDİRHAN KÜPELİ ÖneriBEDİRHAN KÜPELİ EleştiriHastalıklarıYorumlarBEDİRHAN KÜPELİ KimdirSekreterHemşireBEDİRHAN KÜPELİ Yeni BilgileriBEDİRHAN KÜPELİ Hakkında BilgiCerrahHekimBEDİRHAN KÜPELİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBEDİRHAN KÜPELİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBEDİRHAN KÜPELİ Doğum TarihiİrtibatBEDİRHAN KÜPELİ Tedavi OlanlarSağlıkBEDİRHAN KÜPELİ ÖzgeçmişBEDİRHAN KÜPELİ BiyografiCerrahisiBEDİRHAN KÜPELİ DoktordurBEDİRHAN KÜPELİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBEDİRHAN KÜPELİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBEDİRHAN KÜPELİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 19,707 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır