Doktor Bilgileri

Dr. Ayten Sayilir
AYTEN SAYILIR (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYTEN SAYILIR (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. AYTEN SAYILIR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. AYTEN SAYILIR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYTEN SAYILIR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYTEN SAYILIR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYTEN SAYILIR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYTEN SAYILIR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYTEN SAYILIR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.AYTEN,  SAYILIR,   AdanaAYTEN SAYILIR Muayene ÜcretiAYTEN SAYILIR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYTEN SAYILIR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYTEN SAYILIR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYTEN SAYILIR Hakkında BilgiYorumlarAYTEN SAYILIR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYTEN SAYILIR HakkındaAYTEN SAYILIR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYTEN SAYILIR ÖzgeçmişiAYTEN SAYILIR RandevuAYTEN SAYILIR MuayenehaneAYTEN SAYILIR Muayene ÜcretiAYTEN SAYILIR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYTEN SAYILIR BulGetirAYTEN SAYILIR NeredeCep NoAYTEN SAYILIR UzmanıAYTEN SAYILIR Özel MuayeneAYTEN SAYILIR NumarasıAYTEN SAYILIR Nerede ÇalışıyorAYTEN SAYILIR GörevliUzmanlıkAileAYTEN SAYILIR ŞikayetAYTEN SAYILIR ÖneriAYTEN SAYILIR EleştiriHastalıklarıYorumlarAYTEN SAYILIR KimdirSekreterHemşireAYTEN SAYILIR Yeni BilgileriAYTEN SAYILIR Hakkında BilgiCerrahHekimAYTEN SAYILIR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYTEN SAYILIR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYTEN SAYILIR Doğum TarihiİrtibatAYTEN SAYILIR Tedavi OlanlarSağlıkAYTEN SAYILIR ÖzgeçmişAYTEN SAYILIR BiyografiCerrahisiAYTEN SAYILIR DoktordurAYTEN SAYILIR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYTEN SAYILIR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYTEN SAYILIR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 33,635 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır