Doktor Bilgileri

Dr. Ayşegün Gedik
AYŞEGÜN GEDİK (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYŞEGÜN GEDİK (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. AYŞEGÜN GEDİK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. AYŞEGÜN GEDİK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYŞEGÜN GEDİK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYŞEGÜN GEDİK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYŞEGÜN GEDİK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYŞEGÜN GEDİK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYŞEGÜN GEDİK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.AYŞEGÜN,  GEDİK,   AdanaAYŞEGÜN GEDİK Muayene ÜcretiAYŞEGÜN GEDİK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYŞEGÜN GEDİK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYŞEGÜN GEDİK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYŞEGÜN GEDİK Hakkında BilgiYorumlarAYŞEGÜN GEDİK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYŞEGÜN GEDİK HakkındaAYŞEGÜN GEDİK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYŞEGÜN GEDİK ÖzgeçmişiAYŞEGÜN GEDİK RandevuAYŞEGÜN GEDİK MuayenehaneAYŞEGÜN GEDİK Muayene ÜcretiAYŞEGÜN GEDİK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYŞEGÜN GEDİK BulGetirAYŞEGÜN GEDİK NeredeCep NoAYŞEGÜN GEDİK UzmanıAYŞEGÜN GEDİK Özel MuayeneAYŞEGÜN GEDİK NumarasıAYŞEGÜN GEDİK Nerede ÇalışıyorAYŞEGÜN GEDİK GörevliUzmanlıkAileAYŞEGÜN GEDİK ŞikayetAYŞEGÜN GEDİK ÖneriAYŞEGÜN GEDİK EleştiriHastalıklarıYorumlarAYŞEGÜN GEDİK KimdirSekreterHemşireAYŞEGÜN GEDİK Yeni BilgileriAYŞEGÜN GEDİK Hakkında BilgiCerrahHekimAYŞEGÜN GEDİK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYŞEGÜN GEDİK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYŞEGÜN GEDİK Doğum TarihiİrtibatAYŞEGÜN GEDİK Tedavi OlanlarSağlıkAYŞEGÜN GEDİK ÖzgeçmişAYŞEGÜN GEDİK BiyografiCerrahisiAYŞEGÜN GEDİK DoktordurAYŞEGÜN GEDİK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYŞEGÜN GEDİK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYŞEGÜN GEDİK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 37,121 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır