Doktor Bilgileri

Dr. Ayşe Öztorun Ömeroğlu
AYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. AYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. AYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.AYŞE,  ÖZTORUN,  ÖMEROĞLU,   AdanaAYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU Muayene ÜcretiAYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU Hakkında BilgiYorumlarAYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU HakkındaAYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU ÖzgeçmişiAYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU RandevuAYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU MuayenehaneAYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU Muayene ÜcretiAYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU BulGetirAYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU NeredeCep NoAYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU UzmanıAYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU Özel MuayeneAYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU NumarasıAYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU Nerede ÇalışıyorAYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU GörevliUzmanlıkAileAYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU ŞikayetAYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU ÖneriAYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarAYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU KimdirSekreterHemşireAYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU Yeni BilgileriAYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimAYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU Doğum TarihiİrtibatAYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU Tedavi OlanlarSağlıkAYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU ÖzgeçmişAYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU BiyografiCerrahisiAYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU DoktordurAYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYŞE ÖZTORUN ÖMEROĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 48,778 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır