Doktor Bilgileri

Dr. Ayşe Gül Özbek
AYŞE GÜL ÖZBEK (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYŞE GÜL ÖZBEK (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. AYŞE GÜL ÖZBEK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. AYŞE GÜL ÖZBEK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYŞE GÜL ÖZBEK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYŞE GÜL ÖZBEK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYŞE GÜL ÖZBEK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYŞE GÜL ÖZBEK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYŞE GÜL ÖZBEK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.AYŞE,  GÜL,  ÖZBEK,   AdanaAYŞE GÜL ÖZBEK Muayene ÜcretiAYŞE GÜL ÖZBEK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYŞE GÜL ÖZBEK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYŞE GÜL ÖZBEK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYŞE GÜL ÖZBEK Hakkında BilgiYorumlarAYŞE GÜL ÖZBEK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYŞE GÜL ÖZBEK HakkındaAYŞE GÜL ÖZBEK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYŞE GÜL ÖZBEK ÖzgeçmişiAYŞE GÜL ÖZBEK RandevuAYŞE GÜL ÖZBEK MuayenehaneAYŞE GÜL ÖZBEK Muayene ÜcretiAYŞE GÜL ÖZBEK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYŞE GÜL ÖZBEK BulGetirAYŞE GÜL ÖZBEK NeredeCep NoAYŞE GÜL ÖZBEK UzmanıAYŞE GÜL ÖZBEK Özel MuayeneAYŞE GÜL ÖZBEK NumarasıAYŞE GÜL ÖZBEK Nerede ÇalışıyorAYŞE GÜL ÖZBEK GörevliUzmanlıkAileAYŞE GÜL ÖZBEK ŞikayetAYŞE GÜL ÖZBEK ÖneriAYŞE GÜL ÖZBEK EleştiriHastalıklarıYorumlarAYŞE GÜL ÖZBEK KimdirSekreterHemşireAYŞE GÜL ÖZBEK Yeni BilgileriAYŞE GÜL ÖZBEK Hakkında BilgiCerrahHekimAYŞE GÜL ÖZBEK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYŞE GÜL ÖZBEK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYŞE GÜL ÖZBEK Doğum TarihiİrtibatAYŞE GÜL ÖZBEK Tedavi OlanlarSağlıkAYŞE GÜL ÖZBEK ÖzgeçmişAYŞE GÜL ÖZBEK BiyografiCerrahisiAYŞE GÜL ÖZBEK DoktordurAYŞE GÜL ÖZBEK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYŞE GÜL ÖZBEK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYŞE GÜL ÖZBEK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 43,591 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır