Doktor Bilgileri

Dr. Aylin Akyol Karasandik
AYLİN AKYOL KARASANDIK (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYLİN AKYOL KARASANDIK (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. AYLİN AKYOL KARASANDIK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. AYLİN AKYOL KARASANDIK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYLİN AKYOL KARASANDIK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYLİN AKYOL KARASANDIK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYLİN AKYOL KARASANDIK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYLİN AKYOL KARASANDIK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYLİN AKYOL KARASANDIK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.AYLİN,  AKYOL,  KARASANDIK,   AdanaAYLİN AKYOL KARASANDIK Muayene ÜcretiAYLİN AKYOL KARASANDIK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYLİN AKYOL KARASANDIK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYLİN AKYOL KARASANDIK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYLİN AKYOL KARASANDIK Hakkında BilgiYorumlarAYLİN AKYOL KARASANDIK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYLİN AKYOL KARASANDIK HakkındaAYLİN AKYOL KARASANDIK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYLİN AKYOL KARASANDIK ÖzgeçmişiAYLİN AKYOL KARASANDIK RandevuAYLİN AKYOL KARASANDIK MuayenehaneAYLİN AKYOL KARASANDIK Muayene ÜcretiAYLİN AKYOL KARASANDIK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYLİN AKYOL KARASANDIK BulGetirAYLİN AKYOL KARASANDIK NeredeCep NoAYLİN AKYOL KARASANDIK UzmanıAYLİN AKYOL KARASANDIK Özel MuayeneAYLİN AKYOL KARASANDIK NumarasıAYLİN AKYOL KARASANDIK Nerede ÇalışıyorAYLİN AKYOL KARASANDIK GörevliUzmanlıkAileAYLİN AKYOL KARASANDIK ŞikayetAYLİN AKYOL KARASANDIK ÖneriAYLİN AKYOL KARASANDIK EleştiriHastalıklarıYorumlarAYLİN AKYOL KARASANDIK KimdirSekreterHemşireAYLİN AKYOL KARASANDIK Yeni BilgileriAYLİN AKYOL KARASANDIK Hakkında BilgiCerrahHekimAYLİN AKYOL KARASANDIK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYLİN AKYOL KARASANDIK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYLİN AKYOL KARASANDIK Doğum TarihiİrtibatAYLİN AKYOL KARASANDIK Tedavi OlanlarSağlıkAYLİN AKYOL KARASANDIK ÖzgeçmişAYLİN AKYOL KARASANDIK BiyografiCerrahisiAYLİN AKYOL KARASANDIK DoktordurAYLİN AKYOL KARASANDIK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYLİN AKYOL KARASANDIK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYLİN AKYOL KARASANDIK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 19,199 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır