Doktor Bilgileri

Dr. Ayhan Özperçin
AYHAN ÖZPERÇİN (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYHAN ÖZPERÇİN (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. AYHAN ÖZPERÇİN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. AYHAN ÖZPERÇİN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYHAN ÖZPERÇİN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYHAN ÖZPERÇİN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYHAN ÖZPERÇİN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYHAN ÖZPERÇİN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYHAN ÖZPERÇİN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.AYHAN,  ÖZPERÇİN,   AdanaAYHAN ÖZPERÇİN Muayene ÜcretiAYHAN ÖZPERÇİN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYHAN ÖZPERÇİN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYHAN ÖZPERÇİN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYHAN ÖZPERÇİN Hakkında BilgiYorumlarAYHAN ÖZPERÇİN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYHAN ÖZPERÇİN HakkındaAYHAN ÖZPERÇİN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYHAN ÖZPERÇİN ÖzgeçmişiAYHAN ÖZPERÇİN RandevuAYHAN ÖZPERÇİN MuayenehaneAYHAN ÖZPERÇİN Muayene ÜcretiAYHAN ÖZPERÇİN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYHAN ÖZPERÇİN BulGetirAYHAN ÖZPERÇİN NeredeCep NoAYHAN ÖZPERÇİN UzmanıAYHAN ÖZPERÇİN Özel MuayeneAYHAN ÖZPERÇİN NumarasıAYHAN ÖZPERÇİN Nerede ÇalışıyorAYHAN ÖZPERÇİN GörevliUzmanlıkAileAYHAN ÖZPERÇİN ŞikayetAYHAN ÖZPERÇİN ÖneriAYHAN ÖZPERÇİN EleştiriHastalıklarıYorumlarAYHAN ÖZPERÇİN KimdirSekreterHemşireAYHAN ÖZPERÇİN Yeni BilgileriAYHAN ÖZPERÇİN Hakkında BilgiCerrahHekimAYHAN ÖZPERÇİN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYHAN ÖZPERÇİN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYHAN ÖZPERÇİN Doğum TarihiİrtibatAYHAN ÖZPERÇİN Tedavi OlanlarSağlıkAYHAN ÖZPERÇİN ÖzgeçmişAYHAN ÖZPERÇİN BiyografiCerrahisiAYHAN ÖZPERÇİN DoktordurAYHAN ÖZPERÇİN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYHAN ÖZPERÇİN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYHAN ÖZPERÇİN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30,307 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır