Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Berrin Leblebici
BERRİN LEBLEBİCİ (Adana Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BERRİN LEBLEBİCİ (Adana Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. BERRİN LEBLEBİCİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. BERRİN LEBLEBİCİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BERRİN LEBLEBİCİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BERRİN LEBLEBİCİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BERRİN LEBLEBİCİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BERRİN LEBLEBİCİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BERRİN LEBLEBİCİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.BERRİN,  LEBLEBİCİ,   AdanaBERRİN LEBLEBİCİ Muayene ÜcretiBERRİN LEBLEBİCİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBERRİN LEBLEBİCİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBERRİN LEBLEBİCİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBERRİN LEBLEBİCİ Hakkında BilgiYorumlarBERRİN LEBLEBİCİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBERRİN LEBLEBİCİ HakkındaBERRİN LEBLEBİCİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBERRİN LEBLEBİCİ ÖzgeçmişiBERRİN LEBLEBİCİ RandevuBERRİN LEBLEBİCİ MuayenehaneBERRİN LEBLEBİCİ Muayene ÜcretiBERRİN LEBLEBİCİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBERRİN LEBLEBİCİ BulGetirBERRİN LEBLEBİCİ NeredeCep NoBERRİN LEBLEBİCİ UzmanıBERRİN LEBLEBİCİ Özel MuayeneBERRİN LEBLEBİCİ NumarasıBERRİN LEBLEBİCİ Nerede ÇalışıyorBERRİN LEBLEBİCİ GörevliUzmanlıkAileBERRİN LEBLEBİCİ ŞikayetBERRİN LEBLEBİCİ ÖneriBERRİN LEBLEBİCİ EleştiriHastalıklarıYorumlarBERRİN LEBLEBİCİ KimdirSekreterHemşireBERRİN LEBLEBİCİ Yeni BilgileriBERRİN LEBLEBİCİ Hakkında BilgiCerrahHekimBERRİN LEBLEBİCİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBERRİN LEBLEBİCİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBERRİN LEBLEBİCİ Doğum TarihiİrtibatBERRİN LEBLEBİCİ Tedavi OlanlarSağlıkBERRİN LEBLEBİCİ ÖzgeçmişBERRİN LEBLEBİCİ BiyografiCerrahisiBERRİN LEBLEBİCİ DoktordurBERRİN LEBLEBİCİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBERRİN LEBLEBİCİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBERRİN LEBLEBİCİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirFizikselTipveRehabilitasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 47,837 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır