Doktor Bilgileri

Dr. Ayhan Akçayiğit
AYHAN AKÇAYİĞİT (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYHAN AKÇAYİĞİT (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. AYHAN AKÇAYİĞİT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. AYHAN AKÇAYİĞİT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYHAN AKÇAYİĞİT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYHAN AKÇAYİĞİT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYHAN AKÇAYİĞİT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYHAN AKÇAYİĞİT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYHAN AKÇAYİĞİT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.AYHAN,  AKÇAYİĞİT,   AdanaAYHAN AKÇAYİĞİT Muayene ÜcretiAYHAN AKÇAYİĞİT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYHAN AKÇAYİĞİT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYHAN AKÇAYİĞİT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYHAN AKÇAYİĞİT Hakkında BilgiYorumlarAYHAN AKÇAYİĞİT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYHAN AKÇAYİĞİT HakkındaAYHAN AKÇAYİĞİT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYHAN AKÇAYİĞİT ÖzgeçmişiAYHAN AKÇAYİĞİT RandevuAYHAN AKÇAYİĞİT MuayenehaneAYHAN AKÇAYİĞİT Muayene ÜcretiAYHAN AKÇAYİĞİT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYHAN AKÇAYİĞİT BulGetirAYHAN AKÇAYİĞİT NeredeCep NoAYHAN AKÇAYİĞİT UzmanıAYHAN AKÇAYİĞİT Özel MuayeneAYHAN AKÇAYİĞİT NumarasıAYHAN AKÇAYİĞİT Nerede ÇalışıyorAYHAN AKÇAYİĞİT GörevliUzmanlıkAileAYHAN AKÇAYİĞİT ŞikayetAYHAN AKÇAYİĞİT ÖneriAYHAN AKÇAYİĞİT EleştiriHastalıklarıYorumlarAYHAN AKÇAYİĞİT KimdirSekreterHemşireAYHAN AKÇAYİĞİT Yeni BilgileriAYHAN AKÇAYİĞİT Hakkında BilgiCerrahHekimAYHAN AKÇAYİĞİT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYHAN AKÇAYİĞİT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYHAN AKÇAYİĞİT Doğum TarihiİrtibatAYHAN AKÇAYİĞİT Tedavi OlanlarSağlıkAYHAN AKÇAYİĞİT ÖzgeçmişAYHAN AKÇAYİĞİT BiyografiCerrahisiAYHAN AKÇAYİĞİT DoktordurAYHAN AKÇAYİĞİT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYHAN AKÇAYİĞİT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYHAN AKÇAYİĞİT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 48,946 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır