Doktor Bilgileri

Dr. Oktay Vuruşkan
Oktay Vuruşkan (Adana Acil Tıp Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Oktay Vuruşkan (Adana Acil Tıp Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Oktay Vuruşkan hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Oktay Vuruşkan iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Oktay Vuruşkan ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Oktay Vuruşkan ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Oktay Vuruşkan ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Oktay Vuruşkan ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Oktay Vuruşkan ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Oktay,  Vuruşkan,   AdanaOktay Vuruşkan Muayene ÜcretiOktay Vuruşkan Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerOktay Vuruşkan Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriOktay Vuruşkan ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarOktay Vuruşkan Hakkında BilgiYorumlarOktay Vuruşkan KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiOktay Vuruşkan HakkındaOktay Vuruşkan Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıOktay Vuruşkan ÖzgeçmişiOktay Vuruşkan RandevuOktay Vuruşkan MuayenehaneOktay Vuruşkan Muayene ÜcretiOktay Vuruşkan ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraOktay Vuruşkan BulGetirOktay Vuruşkan NeredeCep NoOktay Vuruşkan UzmanıOktay Vuruşkan Özel MuayeneOktay Vuruşkan NumarasıOktay Vuruşkan Nerede ÇalışıyorOktay Vuruşkan GörevliUzmanlıkAileOktay Vuruşkan ŞikayetOktay Vuruşkan ÖneriOktay Vuruşkan EleştiriHastalıklarıYorumlarOktay Vuruşkan KimdirSekreterHemşireOktay Vuruşkan Yeni BilgileriOktay Vuruşkan Hakkında BilgiCerrahHekimOktay Vuruşkan AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikOktay Vuruşkan TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviOktay Vuruşkan Doğum TarihiİrtibatOktay Vuruşkan Tedavi OlanlarSağlıkOktay Vuruşkan ÖzgeçmişOktay Vuruşkan BiyografiCerrahisiOktay Vuruşkan DoktordurOktay Vuruşkan Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıOktay Vuruşkan TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirOktay Vuruşkan Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıpUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 37,654 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır