Doktor Bilgileri

Dr. Ayfer Karzan Karakaya
AYFER KARZAN KARAKAYA (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYFER KARZAN KARAKAYA (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. AYFER KARZAN KARAKAYA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. AYFER KARZAN KARAKAYA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYFER KARZAN KARAKAYA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYFER KARZAN KARAKAYA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYFER KARZAN KARAKAYA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYFER KARZAN KARAKAYA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYFER KARZAN KARAKAYA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.AYFER,  KARZAN,  KARAKAYA,   AdanaAYFER KARZAN KARAKAYA Muayene ÜcretiAYFER KARZAN KARAKAYA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYFER KARZAN KARAKAYA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYFER KARZAN KARAKAYA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYFER KARZAN KARAKAYA Hakkında BilgiYorumlarAYFER KARZAN KARAKAYA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYFER KARZAN KARAKAYA HakkındaAYFER KARZAN KARAKAYA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYFER KARZAN KARAKAYA ÖzgeçmişiAYFER KARZAN KARAKAYA RandevuAYFER KARZAN KARAKAYA MuayenehaneAYFER KARZAN KARAKAYA Muayene ÜcretiAYFER KARZAN KARAKAYA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYFER KARZAN KARAKAYA BulGetirAYFER KARZAN KARAKAYA NeredeCep NoAYFER KARZAN KARAKAYA UzmanıAYFER KARZAN KARAKAYA Özel MuayeneAYFER KARZAN KARAKAYA NumarasıAYFER KARZAN KARAKAYA Nerede ÇalışıyorAYFER KARZAN KARAKAYA GörevliUzmanlıkAileAYFER KARZAN KARAKAYA ŞikayetAYFER KARZAN KARAKAYA ÖneriAYFER KARZAN KARAKAYA EleştiriHastalıklarıYorumlarAYFER KARZAN KARAKAYA KimdirSekreterHemşireAYFER KARZAN KARAKAYA Yeni BilgileriAYFER KARZAN KARAKAYA Hakkında BilgiCerrahHekimAYFER KARZAN KARAKAYA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYFER KARZAN KARAKAYA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYFER KARZAN KARAKAYA Doğum TarihiİrtibatAYFER KARZAN KARAKAYA Tedavi OlanlarSağlıkAYFER KARZAN KARAKAYA ÖzgeçmişAYFER KARZAN KARAKAYA BiyografiCerrahisiAYFER KARZAN KARAKAYA DoktordurAYFER KARZAN KARAKAYA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYFER KARZAN KARAKAYA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYFER KARZAN KARAKAYA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 33,164 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır