Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Erkan Kozanoğlu
ERKAN KOZANOĞLU (Adana Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ERKAN KOZANOĞLU (Adana Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. ERKAN KOZANOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. ERKAN KOZANOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ERKAN KOZANOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ERKAN KOZANOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ERKAN KOZANOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ERKAN KOZANOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ERKAN KOZANOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.ERKAN,  KOZANOĞLU,   AdanaERKAN KOZANOĞLU Muayene ÜcretiERKAN KOZANOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerERKAN KOZANOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriERKAN KOZANOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarERKAN KOZANOĞLU Hakkında BilgiYorumlarERKAN KOZANOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiERKAN KOZANOĞLU HakkındaERKAN KOZANOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıERKAN KOZANOĞLU ÖzgeçmişiERKAN KOZANOĞLU RandevuERKAN KOZANOĞLU MuayenehaneERKAN KOZANOĞLU Muayene ÜcretiERKAN KOZANOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraERKAN KOZANOĞLU BulGetirERKAN KOZANOĞLU NeredeCep NoERKAN KOZANOĞLU UzmanıERKAN KOZANOĞLU Özel MuayeneERKAN KOZANOĞLU NumarasıERKAN KOZANOĞLU Nerede ÇalışıyorERKAN KOZANOĞLU GörevliUzmanlıkAileERKAN KOZANOĞLU ŞikayetERKAN KOZANOĞLU ÖneriERKAN KOZANOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarERKAN KOZANOĞLU KimdirSekreterHemşireERKAN KOZANOĞLU Yeni BilgileriERKAN KOZANOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimERKAN KOZANOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikERKAN KOZANOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviERKAN KOZANOĞLU Doğum TarihiİrtibatERKAN KOZANOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkERKAN KOZANOĞLU ÖzgeçmişERKAN KOZANOĞLU BiyografiCerrahisiERKAN KOZANOĞLU DoktordurERKAN KOZANOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıERKAN KOZANOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirERKAN KOZANOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirFizikselTipveRehabilitasyonBalcali,  Yüreğir,  Adana,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Yüreğir
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (322) 338 6060
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 35.952 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır