Doktor Bilgileri

Dr. Hazan Şahan Buko
HAZAN ŞAHAN BUKO (Adana Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HAZAN ŞAHAN BUKO (Adana Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. HAZAN ŞAHAN BUKO hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. HAZAN ŞAHAN BUKO iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HAZAN ŞAHAN BUKO ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HAZAN ŞAHAN BUKO ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HAZAN ŞAHAN BUKO ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HAZAN ŞAHAN BUKO ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HAZAN ŞAHAN BUKO ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.HAZAN,  ŞAHAN,  BUKO,   AdanaHAZAN ŞAHAN BUKO Muayene ÜcretiHAZAN ŞAHAN BUKO Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHAZAN ŞAHAN BUKO Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHAZAN ŞAHAN BUKO ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHAZAN ŞAHAN BUKO Hakkında BilgiYorumlarHAZAN ŞAHAN BUKO KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHAZAN ŞAHAN BUKO HakkındaHAZAN ŞAHAN BUKO Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHAZAN ŞAHAN BUKO ÖzgeçmişiHAZAN ŞAHAN BUKO RandevuHAZAN ŞAHAN BUKO MuayenehaneHAZAN ŞAHAN BUKO Muayene ÜcretiHAZAN ŞAHAN BUKO ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHAZAN ŞAHAN BUKO BulGetirHAZAN ŞAHAN BUKO NeredeCep NoHAZAN ŞAHAN BUKO UzmanıHAZAN ŞAHAN BUKO Özel MuayeneHAZAN ŞAHAN BUKO NumarasıHAZAN ŞAHAN BUKO Nerede ÇalışıyorHAZAN ŞAHAN BUKO GörevliUzmanlıkAileHAZAN ŞAHAN BUKO ŞikayetHAZAN ŞAHAN BUKO ÖneriHAZAN ŞAHAN BUKO EleştiriHastalıklarıYorumlarHAZAN ŞAHAN BUKO KimdirSekreterHemşireHAZAN ŞAHAN BUKO Yeni BilgileriHAZAN ŞAHAN BUKO Hakkında BilgiCerrahHekimHAZAN ŞAHAN BUKO AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHAZAN ŞAHAN BUKO TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHAZAN ŞAHAN BUKO Doğum TarihiİrtibatHAZAN ŞAHAN BUKO Tedavi OlanlarSağlıkHAZAN ŞAHAN BUKO ÖzgeçmişHAZAN ŞAHAN BUKO BiyografiCerrahisiHAZAN ŞAHAN BUKO DoktordurHAZAN ŞAHAN BUKO Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHAZAN ŞAHAN BUKO TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHAZAN ŞAHAN BUKO Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirFizikselTipveRehabilitasyonBalcali,  Yüreğir,  Adana,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Yüreğir
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (322) 338 6060
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28.021 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır