Doktor Bilgileri

Dr. Emine Ganidağli Dürrü
EMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ (Adana Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor EMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ (Adana Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. EMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. EMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor EMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor EMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor EMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor EMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor EMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.EMİNE,  GANİDAĞLI,  DÜRRÜ,   AdanaEMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ Muayene ÜcretiEMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerEMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriEMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarEMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ Hakkında BilgiYorumlarEMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiEMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ HakkındaEMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıEMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ ÖzgeçmişiEMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ RandevuEMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ MuayenehaneEMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ Muayene ÜcretiEMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraEMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ BulGetirEMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ NeredeCep NoEMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ UzmanıEMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ Özel MuayeneEMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ NumarasıEMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ Nerede ÇalışıyorEMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ GörevliUzmanlıkAileEMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ ŞikayetEMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ ÖneriEMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ EleştiriHastalıklarıYorumlarEMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ KimdirSekreterHemşireEMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ Yeni BilgileriEMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ Hakkında BilgiCerrahHekimEMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikEMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviEMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ Doğum TarihiİrtibatEMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ Tedavi OlanlarSağlıkEMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ ÖzgeçmişEMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ BiyografiCerrahisiEMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ DoktordurEMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıEMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirEMİNE GANİDAĞLI DÜRRÜ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirFizikselTipveRehabilitasyonBalcali,  Yüreğir,  Adana,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Yüreğir
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (322) 338 6060
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 32.310 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır