Doktor Bilgileri

Dr. Ayşe Dal Tellioğlu
AYŞE DAL TELLİOĞLU (Adana Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYŞE DAL TELLİOĞLU (Adana Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. AYŞE DAL TELLİOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. AYŞE DAL TELLİOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYŞE DAL TELLİOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYŞE DAL TELLİOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYŞE DAL TELLİOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYŞE DAL TELLİOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYŞE DAL TELLİOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.AYŞE,  DAL,  TELLİOĞLU,   AdanaAYŞE DAL TELLİOĞLU Muayene ÜcretiAYŞE DAL TELLİOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYŞE DAL TELLİOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYŞE DAL TELLİOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYŞE DAL TELLİOĞLU Hakkında BilgiYorumlarAYŞE DAL TELLİOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYŞE DAL TELLİOĞLU HakkındaAYŞE DAL TELLİOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYŞE DAL TELLİOĞLU ÖzgeçmişiAYŞE DAL TELLİOĞLU RandevuAYŞE DAL TELLİOĞLU MuayenehaneAYŞE DAL TELLİOĞLU Muayene ÜcretiAYŞE DAL TELLİOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYŞE DAL TELLİOĞLU BulGetirAYŞE DAL TELLİOĞLU NeredeCep NoAYŞE DAL TELLİOĞLU UzmanıAYŞE DAL TELLİOĞLU Özel MuayeneAYŞE DAL TELLİOĞLU NumarasıAYŞE DAL TELLİOĞLU Nerede ÇalışıyorAYŞE DAL TELLİOĞLU GörevliUzmanlıkAileAYŞE DAL TELLİOĞLU ŞikayetAYŞE DAL TELLİOĞLU ÖneriAYŞE DAL TELLİOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarAYŞE DAL TELLİOĞLU KimdirSekreterHemşireAYŞE DAL TELLİOĞLU Yeni BilgileriAYŞE DAL TELLİOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimAYŞE DAL TELLİOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYŞE DAL TELLİOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYŞE DAL TELLİOĞLU Doğum TarihiİrtibatAYŞE DAL TELLİOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkAYŞE DAL TELLİOĞLU ÖzgeçmişAYŞE DAL TELLİOĞLU BiyografiCerrahisiAYŞE DAL TELLİOĞLU DoktordurAYŞE DAL TELLİOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYŞE DAL TELLİOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYŞE DAL TELLİOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirFizikselTipveRehabilitasyonBalcali,  Yüreğir,  Adana,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Yüreğir
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (322) 338 6060
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30.530 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır