Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Özlem Özkök
Özlem Özkök (Adana Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Özlem Özkök (Adana Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Özlem Özkök hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Özlem Özkök iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Özlem Özkök ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Özlem Özkök ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Özlem Özkök ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Özlem Özkök ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Özlem Özkök ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Özlem,  Özkök,   AdanaÖzlem Özkök Muayene ÜcretiÖzlem Özkök Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖzlem Özkök Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖzlem Özkök ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖzlem Özkök Hakkında BilgiYorumlarÖzlem Özkök KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖzlem Özkök HakkındaÖzlem Özkök Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖzlem Özkök ÖzgeçmişiÖzlem Özkök RandevuÖzlem Özkök MuayenehaneÖzlem Özkök Muayene ÜcretiÖzlem Özkök ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖzlem Özkök BulGetirÖzlem Özkök NeredeCep NoÖzlem Özkök UzmanıÖzlem Özkök Özel MuayeneÖzlem Özkök NumarasıÖzlem Özkök Nerede ÇalışıyorÖzlem Özkök GörevliUzmanlıkAileÖzlem Özkök ŞikayetÖzlem Özkök ÖneriÖzlem Özkök EleştiriHastalıklarıYorumlarÖzlem Özkök KimdirSekreterHemşireÖzlem Özkök Yeni BilgileriÖzlem Özkök Hakkında BilgiCerrahHekimÖzlem Özkök AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖzlem Özkök TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖzlem Özkök Doğum TarihiİrtibatÖzlem Özkök Tedavi OlanlarSağlıkÖzlem Özkök ÖzgeçmişÖzlem Özkök BiyografiCerrahisiÖzlem Özkök DoktordurÖzlem Özkök Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖzlem Özkök TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖzlem Özkök Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirFizikTedaviVeRehabilitasyonUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Kozan
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 25,491 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır