Doktor Bilgileri

Dr. Asli Ünal Tunca
ASLI ÜNAL TUNCA (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ASLI ÜNAL TUNCA (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ASLI ÜNAL TUNCA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ASLI ÜNAL TUNCA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ASLI ÜNAL TUNCA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ASLI ÜNAL TUNCA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ASLI ÜNAL TUNCA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ASLI ÜNAL TUNCA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ASLI ÜNAL TUNCA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ASLI,  ÜNAL,  TUNCA,   AdanaASLI ÜNAL TUNCA Muayene ÜcretiASLI ÜNAL TUNCA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerASLI ÜNAL TUNCA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriASLI ÜNAL TUNCA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarASLI ÜNAL TUNCA Hakkında BilgiYorumlarASLI ÜNAL TUNCA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiASLI ÜNAL TUNCA HakkındaASLI ÜNAL TUNCA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıASLI ÜNAL TUNCA ÖzgeçmişiASLI ÜNAL TUNCA RandevuASLI ÜNAL TUNCA MuayenehaneASLI ÜNAL TUNCA Muayene ÜcretiASLI ÜNAL TUNCA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraASLI ÜNAL TUNCA BulGetirASLI ÜNAL TUNCA NeredeCep NoASLI ÜNAL TUNCA UzmanıASLI ÜNAL TUNCA Özel MuayeneASLI ÜNAL TUNCA NumarasıASLI ÜNAL TUNCA Nerede ÇalışıyorASLI ÜNAL TUNCA GörevliUzmanlıkAileASLI ÜNAL TUNCA ŞikayetASLI ÜNAL TUNCA ÖneriASLI ÜNAL TUNCA EleştiriHastalıklarıYorumlarASLI ÜNAL TUNCA KimdirSekreterHemşireASLI ÜNAL TUNCA Yeni BilgileriASLI ÜNAL TUNCA Hakkında BilgiCerrahHekimASLI ÜNAL TUNCA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikASLI ÜNAL TUNCA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviASLI ÜNAL TUNCA Doğum TarihiİrtibatASLI ÜNAL TUNCA Tedavi OlanlarSağlıkASLI ÜNAL TUNCA ÖzgeçmişASLI ÜNAL TUNCA BiyografiCerrahisiASLI ÜNAL TUNCA DoktordurASLI ÜNAL TUNCA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıASLI ÜNAL TUNCA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirASLI ÜNAL TUNCA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 34,883 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır