Doktor Bilgileri

Dr. Arz Serdar Aydin
ARZ SERDAR AYDIN (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ARZ SERDAR AYDIN (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ARZ SERDAR AYDIN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ARZ SERDAR AYDIN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ARZ SERDAR AYDIN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ARZ SERDAR AYDIN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ARZ SERDAR AYDIN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ARZ SERDAR AYDIN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ARZ SERDAR AYDIN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ARZ,  SERDAR,  AYDIN,   AdanaARZ SERDAR AYDIN Muayene ÜcretiARZ SERDAR AYDIN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerARZ SERDAR AYDIN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriARZ SERDAR AYDIN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarARZ SERDAR AYDIN Hakkında BilgiYorumlarARZ SERDAR AYDIN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiARZ SERDAR AYDIN HakkındaARZ SERDAR AYDIN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıARZ SERDAR AYDIN ÖzgeçmişiARZ SERDAR AYDIN RandevuARZ SERDAR AYDIN MuayenehaneARZ SERDAR AYDIN Muayene ÜcretiARZ SERDAR AYDIN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraARZ SERDAR AYDIN BulGetirARZ SERDAR AYDIN NeredeCep NoARZ SERDAR AYDIN UzmanıARZ SERDAR AYDIN Özel MuayeneARZ SERDAR AYDIN NumarasıARZ SERDAR AYDIN Nerede ÇalışıyorARZ SERDAR AYDIN GörevliUzmanlıkAileARZ SERDAR AYDIN ŞikayetARZ SERDAR AYDIN ÖneriARZ SERDAR AYDIN EleştiriHastalıklarıYorumlarARZ SERDAR AYDIN KimdirSekreterHemşireARZ SERDAR AYDIN Yeni BilgileriARZ SERDAR AYDIN Hakkında BilgiCerrahHekimARZ SERDAR AYDIN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikARZ SERDAR AYDIN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviARZ SERDAR AYDIN Doğum TarihiİrtibatARZ SERDAR AYDIN Tedavi OlanlarSağlıkARZ SERDAR AYDIN ÖzgeçmişARZ SERDAR AYDIN BiyografiCerrahisiARZ SERDAR AYDIN DoktordurARZ SERDAR AYDIN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıARZ SERDAR AYDIN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirARZ SERDAR AYDIN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 27,329 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır