Doktor Bilgileri

Dr. Alper Numan Kilinç
ALPER NUMAN KILINÇ (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ALPER NUMAN KILINÇ (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ALPER NUMAN KILINÇ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ALPER NUMAN KILINÇ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ALPER NUMAN KILINÇ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ALPER NUMAN KILINÇ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ALPER NUMAN KILINÇ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ALPER NUMAN KILINÇ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ALPER NUMAN KILINÇ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ALPER,  NUMAN,  KILINÇ,   AdanaALPER NUMAN KILINÇ Muayene ÜcretiALPER NUMAN KILINÇ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerALPER NUMAN KILINÇ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriALPER NUMAN KILINÇ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarALPER NUMAN KILINÇ Hakkında BilgiYorumlarALPER NUMAN KILINÇ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiALPER NUMAN KILINÇ HakkındaALPER NUMAN KILINÇ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıALPER NUMAN KILINÇ ÖzgeçmişiALPER NUMAN KILINÇ RandevuALPER NUMAN KILINÇ MuayenehaneALPER NUMAN KILINÇ Muayene ÜcretiALPER NUMAN KILINÇ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraALPER NUMAN KILINÇ BulGetirALPER NUMAN KILINÇ NeredeCep NoALPER NUMAN KILINÇ UzmanıALPER NUMAN KILINÇ Özel MuayeneALPER NUMAN KILINÇ NumarasıALPER NUMAN KILINÇ Nerede ÇalışıyorALPER NUMAN KILINÇ GörevliUzmanlıkAileALPER NUMAN KILINÇ ŞikayetALPER NUMAN KILINÇ ÖneriALPER NUMAN KILINÇ EleştiriHastalıklarıYorumlarALPER NUMAN KILINÇ KimdirSekreterHemşireALPER NUMAN KILINÇ Yeni BilgileriALPER NUMAN KILINÇ Hakkında BilgiCerrahHekimALPER NUMAN KILINÇ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikALPER NUMAN KILINÇ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviALPER NUMAN KILINÇ Doğum TarihiİrtibatALPER NUMAN KILINÇ Tedavi OlanlarSağlıkALPER NUMAN KILINÇ ÖzgeçmişALPER NUMAN KILINÇ BiyografiCerrahisiALPER NUMAN KILINÇ DoktordurALPER NUMAN KILINÇ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıALPER NUMAN KILINÇ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirALPER NUMAN KILINÇ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 22,456 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır