Doktor Bilgileri

Dr. Ali Murat Akdamar
ALİ MURAT AKDAMAR (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ALİ MURAT AKDAMAR (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ALİ MURAT AKDAMAR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ALİ MURAT AKDAMAR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ALİ MURAT AKDAMAR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ALİ MURAT AKDAMAR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ALİ MURAT AKDAMAR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ALİ MURAT AKDAMAR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ALİ MURAT AKDAMAR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ALİ,  MURAT,  AKDAMAR,   AdanaALİ MURAT AKDAMAR Muayene ÜcretiALİ MURAT AKDAMAR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerALİ MURAT AKDAMAR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriALİ MURAT AKDAMAR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarALİ MURAT AKDAMAR Hakkında BilgiYorumlarALİ MURAT AKDAMAR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiALİ MURAT AKDAMAR HakkındaALİ MURAT AKDAMAR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıALİ MURAT AKDAMAR ÖzgeçmişiALİ MURAT AKDAMAR RandevuALİ MURAT AKDAMAR MuayenehaneALİ MURAT AKDAMAR Muayene ÜcretiALİ MURAT AKDAMAR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraALİ MURAT AKDAMAR BulGetirALİ MURAT AKDAMAR NeredeCep NoALİ MURAT AKDAMAR UzmanıALİ MURAT AKDAMAR Özel MuayeneALİ MURAT AKDAMAR NumarasıALİ MURAT AKDAMAR Nerede ÇalışıyorALİ MURAT AKDAMAR GörevliUzmanlıkAileALİ MURAT AKDAMAR ŞikayetALİ MURAT AKDAMAR ÖneriALİ MURAT AKDAMAR EleştiriHastalıklarıYorumlarALİ MURAT AKDAMAR KimdirSekreterHemşireALİ MURAT AKDAMAR Yeni BilgileriALİ MURAT AKDAMAR Hakkında BilgiCerrahHekimALİ MURAT AKDAMAR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikALİ MURAT AKDAMAR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviALİ MURAT AKDAMAR Doğum TarihiİrtibatALİ MURAT AKDAMAR Tedavi OlanlarSağlıkALİ MURAT AKDAMAR ÖzgeçmişALİ MURAT AKDAMAR BiyografiCerrahisiALİ MURAT AKDAMAR DoktordurALİ MURAT AKDAMAR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıALİ MURAT AKDAMAR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirALİ MURAT AKDAMAR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 53,339 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır