Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Aslihan Candevir
ASLIHAN CANDEVİR (Adana Enfeksiyon Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ASLIHAN CANDEVİR (Adana Enfeksiyon Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ASLIHAN CANDEVİR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ASLIHAN CANDEVİR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ASLIHAN CANDEVİR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ASLIHAN CANDEVİR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ASLIHAN CANDEVİR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ASLIHAN CANDEVİR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ASLIHAN CANDEVİR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ASLIHAN,  CANDEVİR,   AdanaASLIHAN CANDEVİR Muayene ÜcretiASLIHAN CANDEVİR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerASLIHAN CANDEVİR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriASLIHAN CANDEVİR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarASLIHAN CANDEVİR Hakkında BilgiYorumlarASLIHAN CANDEVİR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiASLIHAN CANDEVİR HakkındaASLIHAN CANDEVİR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıASLIHAN CANDEVİR ÖzgeçmişiASLIHAN CANDEVİR RandevuASLIHAN CANDEVİR MuayenehaneASLIHAN CANDEVİR Muayene ÜcretiASLIHAN CANDEVİR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraASLIHAN CANDEVİR BulGetirASLIHAN CANDEVİR NeredeCep NoASLIHAN CANDEVİR UzmanıASLIHAN CANDEVİR Özel MuayeneASLIHAN CANDEVİR NumarasıASLIHAN CANDEVİR Nerede ÇalışıyorASLIHAN CANDEVİR GörevliUzmanlıkAileASLIHAN CANDEVİR ŞikayetASLIHAN CANDEVİR ÖneriASLIHAN CANDEVİR EleştiriHastalıklarıYorumlarASLIHAN CANDEVİR KimdirSekreterHemşireASLIHAN CANDEVİR Yeni BilgileriASLIHAN CANDEVİR Hakkında BilgiCerrahHekimASLIHAN CANDEVİR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikASLIHAN CANDEVİR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviASLIHAN CANDEVİR Doğum TarihiİrtibatASLIHAN CANDEVİR Tedavi OlanlarSağlıkASLIHAN CANDEVİR ÖzgeçmişASLIHAN CANDEVİR BiyografiCerrahisiASLIHAN CANDEVİR DoktordurASLIHAN CANDEVİR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıASLIHAN CANDEVİR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirASLIHAN CANDEVİR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirEnfeksiyonHastalıklarıBalcali,  Yüreğir,  Adana,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Yüreğir
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
0 (322) 338 6060
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 15.917 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır