Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Tuba Yeter Turunç
TUBA YETER TURUNÇ (Adana Enfeksiyon Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor TUBA YETER TURUNÇ (Adana Enfeksiyon Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. TUBA YETER TURUNÇ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. TUBA YETER TURUNÇ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor TUBA YETER TURUNÇ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor TUBA YETER TURUNÇ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor TUBA YETER TURUNÇ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor TUBA YETER TURUNÇ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor TUBA YETER TURUNÇ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.TUBA,  YETER,  TURUNÇ,   AdanaTUBA YETER TURUNÇ Muayene ÜcretiTUBA YETER TURUNÇ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTUBA YETER TURUNÇ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTUBA YETER TURUNÇ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTUBA YETER TURUNÇ Hakkında BilgiYorumlarTUBA YETER TURUNÇ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTUBA YETER TURUNÇ HakkındaTUBA YETER TURUNÇ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTUBA YETER TURUNÇ ÖzgeçmişiTUBA YETER TURUNÇ RandevuTUBA YETER TURUNÇ MuayenehaneTUBA YETER TURUNÇ Muayene ÜcretiTUBA YETER TURUNÇ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTUBA YETER TURUNÇ BulGetirTUBA YETER TURUNÇ NeredeCep NoTUBA YETER TURUNÇ UzmanıTUBA YETER TURUNÇ Özel MuayeneTUBA YETER TURUNÇ NumarasıTUBA YETER TURUNÇ Nerede ÇalışıyorTUBA YETER TURUNÇ GörevliUzmanlıkAileTUBA YETER TURUNÇ ŞikayetTUBA YETER TURUNÇ ÖneriTUBA YETER TURUNÇ EleştiriHastalıklarıYorumlarTUBA YETER TURUNÇ KimdirSekreterHemşireTUBA YETER TURUNÇ Yeni BilgileriTUBA YETER TURUNÇ Hakkında BilgiCerrahHekimTUBA YETER TURUNÇ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTUBA YETER TURUNÇ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTUBA YETER TURUNÇ Doğum TarihiİrtibatTUBA YETER TURUNÇ Tedavi OlanlarSağlıkTUBA YETER TURUNÇ ÖzgeçmişTUBA YETER TURUNÇ BiyografiCerrahisiTUBA YETER TURUNÇ DoktordurTUBA YETER TURUNÇ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTUBA YETER TURUNÇ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTUBA YETER TURUNÇ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirEnfeksiyonHastalıklarıDadaloğlu,  Mahallesi,  39sokak,  No:6,  Serinevler,  Yüreğir,  Adana,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Yüreğir
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 25.981 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır