Doktor Bilgileri

Dr. Mustafa Şimşek
Mustafa Şimşek (Adana Acil Tıp Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Mustafa Şimşek (Adana Acil Tıp Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Mustafa Şimşek hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Mustafa Şimşek iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Mustafa Şimşek ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Mustafa Şimşek ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Mustafa Şimşek ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Mustafa Şimşek ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Mustafa Şimşek ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Mustafa,  Şimşek,   AdanaMustafa Şimşek Muayene ÜcretiMustafa Şimşek Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMustafa Şimşek Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMustafa Şimşek ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMustafa Şimşek Hakkında BilgiYorumlarMustafa Şimşek KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMustafa Şimşek HakkındaMustafa Şimşek Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMustafa Şimşek ÖzgeçmişiMustafa Şimşek RandevuMustafa Şimşek MuayenehaneMustafa Şimşek Muayene ÜcretiMustafa Şimşek ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMustafa Şimşek BulGetirMustafa Şimşek NeredeCep NoMustafa Şimşek UzmanıMustafa Şimşek Özel MuayeneMustafa Şimşek NumarasıMustafa Şimşek Nerede ÇalışıyorMustafa Şimşek GörevliUzmanlıkAileMustafa Şimşek ŞikayetMustafa Şimşek ÖneriMustafa Şimşek EleştiriHastalıklarıYorumlarMustafa Şimşek KimdirSekreterHemşireMustafa Şimşek Yeni BilgileriMustafa Şimşek Hakkında BilgiCerrahHekimMustafa Şimşek AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMustafa Şimşek TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMustafa Şimşek Doğum TarihiİrtibatMustafa Şimşek Tedavi OlanlarSağlıkMustafa Şimşek ÖzgeçmişMustafa Şimşek BiyografiCerrahisiMustafa Şimşek DoktordurMustafa Şimşek Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMustafa Şimşek TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMustafa Şimşek Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAcilTıpUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 23,586 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır