Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Gülay Bağir Şimşek
GÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK (Adana Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK (Adana Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. GÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. GÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.GÜLAY,  BAĞIR,  ŞİMŞEK,   AdanaGÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK Muayene ÜcretiGÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK Hakkında BilgiYorumlarGÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK HakkındaGÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK ÖzgeçmişiGÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK RandevuGÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK MuayenehaneGÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK Muayene ÜcretiGÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK BulGetirGÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK NeredeCep NoGÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK UzmanıGÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK Özel MuayeneGÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK NumarasıGÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK Nerede ÇalışıyorGÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK GörevliUzmanlıkAileGÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK ŞikayetGÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK ÖneriGÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK EleştiriHastalıklarıYorumlarGÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK KimdirSekreterHemşireGÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK Yeni BilgileriGÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK Hakkında BilgiCerrahHekimGÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK Doğum TarihiİrtibatGÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK Tedavi OlanlarSağlıkGÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK ÖzgeçmişGÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK BiyografiCerrahisiGÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK DoktordurGÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÜLAY BAĞIR ŞİMŞEK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirEndokrinolojiveMetabolizmaHastalıklarıDadaloğlu,  Mahallesi,  39,  Sokak,  No:,  6,  Serinevler,  Yüreğir,  Adana,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Yüreğir
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
Yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 33.560 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır