Doktor Bilgileri

Dt. Erdinç Tüğsüz
Erdinç Tüğsüz (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Erdinç Tüğsüz (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Erdinç Tüğsüz hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Erdinç Tüğsüz iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Erdinç Tüğsüz ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Erdinç Tüğsüz ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Erdinç Tüğsüz ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Erdinç Tüğsüz ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Erdinç Tüğsüz ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Erdinç,  Tüğsüz,   AdanaErdinç Tüğsüz Muayene ÜcretiErdinç Tüğsüz Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerErdinç Tüğsüz Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriErdinç Tüğsüz ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarErdinç Tüğsüz Hakkında BilgiYorumlarErdinç Tüğsüz KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiErdinç Tüğsüz HakkındaErdinç Tüğsüz Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıErdinç Tüğsüz ÖzgeçmişiErdinç Tüğsüz RandevuErdinç Tüğsüz MuayenehaneErdinç Tüğsüz Muayene ÜcretiErdinç Tüğsüz ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraErdinç Tüğsüz BulGetirErdinç Tüğsüz NeredeCep NoErdinç Tüğsüz UzmanıErdinç Tüğsüz Özel MuayeneErdinç Tüğsüz NumarasıErdinç Tüğsüz Nerede ÇalışıyorErdinç Tüğsüz GörevliUzmanlıkAileErdinç Tüğsüz ŞikayetErdinç Tüğsüz ÖneriErdinç Tüğsüz EleştiriHastalıklarıYorumlarErdinç Tüğsüz KimdirSekreterHemşireErdinç Tüğsüz Yeni BilgileriErdinç Tüğsüz Hakkında BilgiCerrahHekimErdinç Tüğsüz AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikErdinç Tüğsüz TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviErdinç Tüğsüz Doğum TarihiİrtibatErdinç Tüğsüz Tedavi OlanlarSağlıkErdinç Tüğsüz ÖzgeçmişErdinç Tüğsüz BiyografiCerrahisiErdinç Tüğsüz DoktordurErdinç Tüğsüz Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıErdinç Tüğsüz TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirErdinç Tüğsüz Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 35,118 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır