Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Hamdi Oğuz Yoldaş
HAMDİ OĞUZ YOLDAŞ (Adana Endodontist Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HAMDİ OĞUZ YOLDAŞ (Adana Endodontist Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. HAMDİ OĞUZ YOLDAŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. HAMDİ OĞUZ YOLDAŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HAMDİ OĞUZ YOLDAŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HAMDİ OĞUZ YOLDAŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HAMDİ OĞUZ YOLDAŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HAMDİ OĞUZ YOLDAŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HAMDİ OĞUZ YOLDAŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.HAMDİ,  OĞUZ,  YOLDAŞ,   AdanaHAMDİ OĞUZ YOLDAŞ Muayene ÜcretiHAMDİ OĞUZ YOLDAŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHAMDİ OĞUZ YOLDAŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHAMDİ OĞUZ YOLDAŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHAMDİ OĞUZ YOLDAŞ Hakkında BilgiYorumlarHAMDİ OĞUZ YOLDAŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHAMDİ OĞUZ YOLDAŞ HakkındaHAMDİ OĞUZ YOLDAŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHAMDİ OĞUZ YOLDAŞ ÖzgeçmişiHAMDİ OĞUZ YOLDAŞ RandevuHAMDİ OĞUZ YOLDAŞ MuayenehaneHAMDİ OĞUZ YOLDAŞ Muayene ÜcretiHAMDİ OĞUZ YOLDAŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHAMDİ OĞUZ YOLDAŞ BulGetirHAMDİ OĞUZ YOLDAŞ NeredeCep NoHAMDİ OĞUZ YOLDAŞ UzmanıHAMDİ OĞUZ YOLDAŞ Özel MuayeneHAMDİ OĞUZ YOLDAŞ NumarasıHAMDİ OĞUZ YOLDAŞ Nerede ÇalışıyorHAMDİ OĞUZ YOLDAŞ GörevliUzmanlıkAileHAMDİ OĞUZ YOLDAŞ ŞikayetHAMDİ OĞUZ YOLDAŞ ÖneriHAMDİ OĞUZ YOLDAŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarHAMDİ OĞUZ YOLDAŞ KimdirSekreterHemşireHAMDİ OĞUZ YOLDAŞ Yeni BilgileriHAMDİ OĞUZ YOLDAŞ Hakkında BilgiCerrahHekimHAMDİ OĞUZ YOLDAŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHAMDİ OĞUZ YOLDAŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHAMDİ OĞUZ YOLDAŞ Doğum TarihiİrtibatHAMDİ OĞUZ YOLDAŞ Tedavi OlanlarSağlıkHAMDİ OĞUZ YOLDAŞ ÖzgeçmişHAMDİ OĞUZ YOLDAŞ BiyografiCerrahisiHAMDİ OĞUZ YOLDAŞ DoktordurHAMDİ OĞUZ YOLDAŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHAMDİ OĞUZ YOLDAŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHAMDİ OĞUZ YOLDAŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirEndodontist-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30,606 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır