Doktor Bilgileri

Dr. Kerem Dolar
KEREM DOLAR (Adana Endodontist Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor KEREM DOLAR (Adana Endodontist Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. KEREM DOLAR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. KEREM DOLAR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor KEREM DOLAR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor KEREM DOLAR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor KEREM DOLAR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor KEREM DOLAR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor KEREM DOLAR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.KEREM,  DOLAR,   AdanaKEREM DOLAR Muayene ÜcretiKEREM DOLAR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerKEREM DOLAR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriKEREM DOLAR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarKEREM DOLAR Hakkında BilgiYorumlarKEREM DOLAR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiKEREM DOLAR HakkındaKEREM DOLAR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıKEREM DOLAR ÖzgeçmişiKEREM DOLAR RandevuKEREM DOLAR MuayenehaneKEREM DOLAR Muayene ÜcretiKEREM DOLAR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraKEREM DOLAR BulGetirKEREM DOLAR NeredeCep NoKEREM DOLAR UzmanıKEREM DOLAR Özel MuayeneKEREM DOLAR NumarasıKEREM DOLAR Nerede ÇalışıyorKEREM DOLAR GörevliUzmanlıkAileKEREM DOLAR ŞikayetKEREM DOLAR ÖneriKEREM DOLAR EleştiriHastalıklarıYorumlarKEREM DOLAR KimdirSekreterHemşireKEREM DOLAR Yeni BilgileriKEREM DOLAR Hakkında BilgiCerrahHekimKEREM DOLAR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikKEREM DOLAR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviKEREM DOLAR Doğum TarihiİrtibatKEREM DOLAR Tedavi OlanlarSağlıkKEREM DOLAR ÖzgeçmişKEREM DOLAR BiyografiCerrahisiKEREM DOLAR DoktordurKEREM DOLAR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıKEREM DOLAR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirKEREM DOLAR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirEndodontist-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Seyhan
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 42,455 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır