Doktor Bilgileri

Doç.Dr. T. Burak Özçelik
T. Burak Özçelik (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor T. Burak Özçelik (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. T. Burak Özçelik hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. T. Burak Özçelik iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor T. Burak Özçelik ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor T. Burak Özçelik ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor T. Burak Özçelik ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor T. Burak Özçelik ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor T. Burak Özçelik ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.T,  Burak,  Özçelik,   AdanaT. Burak Özçelik Muayene ÜcretiT. Burak Özçelik Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerT. Burak Özçelik Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriT. Burak Özçelik ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarT. Burak Özçelik Hakkında BilgiYorumlarT. Burak Özçelik KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiT. Burak Özçelik HakkındaT. Burak Özçelik Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıT. Burak Özçelik ÖzgeçmişiT. Burak Özçelik RandevuT. Burak Özçelik MuayenehaneT. Burak Özçelik Muayene ÜcretiT. Burak Özçelik ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraT. Burak Özçelik BulGetirT. Burak Özçelik NeredeCep NoT. Burak Özçelik UzmanıT. Burak Özçelik Özel MuayeneT. Burak Özçelik NumarasıT. Burak Özçelik Nerede ÇalışıyorT. Burak Özçelik GörevliUzmanlıkAileT. Burak Özçelik ŞikayetT. Burak Özçelik ÖneriT. Burak Özçelik EleştiriHastalıklarıYorumlarT. Burak Özçelik KimdirSekreterHemşireT. Burak Özçelik Yeni BilgileriT. Burak Özçelik Hakkında BilgiCerrahHekimT. Burak Özçelik AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikT. Burak Özçelik TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviT. Burak Özçelik Doğum TarihiİrtibatT. Burak Özçelik Tedavi OlanlarSağlıkT. Burak Özçelik ÖzgeçmişT. Burak Özçelik BiyografiCerrahisiT. Burak Özçelik DoktordurT. Burak Özçelik Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıT. Burak Özçelik TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirT. Burak Özçelik Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Yüreğir
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 51,775 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır