Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Arzu Şahan Kipalev
Arzu Şahan Kipalev (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Arzu Şahan Kipalev (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Arzu Şahan Kipalev hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Arzu Şahan Kipalev iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Arzu Şahan Kipalev ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Arzu Şahan Kipalev ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Arzu Şahan Kipalev ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Arzu Şahan Kipalev ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Arzu Şahan Kipalev ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Arzu,  Şahan,  Kipalev,   AdanaArzu Şahan Kipalev Muayene ÜcretiArzu Şahan Kipalev Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerArzu Şahan Kipalev Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriArzu Şahan Kipalev ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarArzu Şahan Kipalev Hakkında BilgiYorumlarArzu Şahan Kipalev KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiArzu Şahan Kipalev HakkındaArzu Şahan Kipalev Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıArzu Şahan Kipalev ÖzgeçmişiArzu Şahan Kipalev RandevuArzu Şahan Kipalev MuayenehaneArzu Şahan Kipalev Muayene ÜcretiArzu Şahan Kipalev ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraArzu Şahan Kipalev BulGetirArzu Şahan Kipalev NeredeCep NoArzu Şahan Kipalev UzmanıArzu Şahan Kipalev Özel MuayeneArzu Şahan Kipalev NumarasıArzu Şahan Kipalev Nerede ÇalışıyorArzu Şahan Kipalev GörevliUzmanlıkAileArzu Şahan Kipalev ŞikayetArzu Şahan Kipalev ÖneriArzu Şahan Kipalev EleştiriHastalıklarıYorumlarArzu Şahan Kipalev KimdirSekreterHemşireArzu Şahan Kipalev Yeni BilgileriArzu Şahan Kipalev Hakkında BilgiCerrahHekimArzu Şahan Kipalev AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikArzu Şahan Kipalev TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviArzu Şahan Kipalev Doğum TarihiİrtibatArzu Şahan Kipalev Tedavi OlanlarSağlıkArzu Şahan Kipalev ÖzgeçmişArzu Şahan Kipalev BiyografiCerrahisiArzu Şahan Kipalev DoktordurArzu Şahan Kipalev Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıArzu Şahan Kipalev TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirArzu Şahan Kipalev Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Yüreğir
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 91,624 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır