Doktor Bilgileri

Dt. Zeynel Karataş
Zeynel Karataş (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Zeynel Karataş (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. Zeynel Karataş hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. Zeynel Karataş iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Zeynel Karataş ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Zeynel Karataş ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Zeynel Karataş ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Zeynel Karataş ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Zeynel Karataş ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.Zeynel,  Karataş,   AdanaZeynel Karataş Muayene ÜcretiZeynel Karataş Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerZeynel Karataş Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriZeynel Karataş ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarZeynel Karataş Hakkında BilgiYorumlarZeynel Karataş KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiZeynel Karataş HakkındaZeynel Karataş Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıZeynel Karataş ÖzgeçmişiZeynel Karataş RandevuZeynel Karataş MuayenehaneZeynel Karataş Muayene ÜcretiZeynel Karataş ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraZeynel Karataş BulGetirZeynel Karataş NeredeCep NoZeynel Karataş UzmanıZeynel Karataş Özel MuayeneZeynel Karataş NumarasıZeynel Karataş Nerede ÇalışıyorZeynel Karataş GörevliUzmanlıkAileZeynel Karataş ŞikayetZeynel Karataş ÖneriZeynel Karataş EleştiriHastalıklarıYorumlarZeynel Karataş KimdirSekreterHemşireZeynel Karataş Yeni BilgileriZeynel Karataş Hakkında BilgiCerrahHekimZeynel Karataş AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikZeynel Karataş TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviZeynel Karataş Doğum TarihiİrtibatZeynel Karataş Tedavi OlanlarSağlıkZeynel Karataş ÖzgeçmişZeynel Karataş BiyografiCerrahisiZeynel Karataş DoktordurZeynel Karataş Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıZeynel Karataş TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirZeynel Karataş Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 21,821 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır