Doktor Bilgileri

Dr. Ali Hakan Pekmezci
ALİ HAKAN PEKMEZCİ (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ALİ HAKAN PEKMEZCİ (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ALİ HAKAN PEKMEZCİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ALİ HAKAN PEKMEZCİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ALİ HAKAN PEKMEZCİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ALİ HAKAN PEKMEZCİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ALİ HAKAN PEKMEZCİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ALİ HAKAN PEKMEZCİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ALİ HAKAN PEKMEZCİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ALİ,  HAKAN,  PEKMEZCİ,   AdanaALİ HAKAN PEKMEZCİ Muayene ÜcretiALİ HAKAN PEKMEZCİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerALİ HAKAN PEKMEZCİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriALİ HAKAN PEKMEZCİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarALİ HAKAN PEKMEZCİ Hakkında BilgiYorumlarALİ HAKAN PEKMEZCİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiALİ HAKAN PEKMEZCİ HakkındaALİ HAKAN PEKMEZCİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıALİ HAKAN PEKMEZCİ ÖzgeçmişiALİ HAKAN PEKMEZCİ RandevuALİ HAKAN PEKMEZCİ MuayenehaneALİ HAKAN PEKMEZCİ Muayene ÜcretiALİ HAKAN PEKMEZCİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraALİ HAKAN PEKMEZCİ BulGetirALİ HAKAN PEKMEZCİ NeredeCep NoALİ HAKAN PEKMEZCİ UzmanıALİ HAKAN PEKMEZCİ Özel MuayeneALİ HAKAN PEKMEZCİ NumarasıALİ HAKAN PEKMEZCİ Nerede ÇalışıyorALİ HAKAN PEKMEZCİ GörevliUzmanlıkAileALİ HAKAN PEKMEZCİ ŞikayetALİ HAKAN PEKMEZCİ ÖneriALİ HAKAN PEKMEZCİ EleştiriHastalıklarıYorumlarALİ HAKAN PEKMEZCİ KimdirSekreterHemşireALİ HAKAN PEKMEZCİ Yeni BilgileriALİ HAKAN PEKMEZCİ Hakkında BilgiCerrahHekimALİ HAKAN PEKMEZCİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikALİ HAKAN PEKMEZCİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviALİ HAKAN PEKMEZCİ Doğum TarihiİrtibatALİ HAKAN PEKMEZCİ Tedavi OlanlarSağlıkALİ HAKAN PEKMEZCİ ÖzgeçmişALİ HAKAN PEKMEZCİ BiyografiCerrahisiALİ HAKAN PEKMEZCİ DoktordurALİ HAKAN PEKMEZCİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıALİ HAKAN PEKMEZCİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirALİ HAKAN PEKMEZCİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 40,020 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır